Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 42 43 44 45 46 ... 107
(Read 480858 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #645 - 22.05.2010 at 18:36:44
 
Robi wrote on 22.05.2010 at 18:25:32:
Quote:
nisem prerok moraš Dreamerja vprašat.

Sploh ga več ne berem... Smiley

Na lep način sem mislil zato, ker politična elita in hijene ne bodo zapustili kar tako svojih prestolov... Smiley


Vesoljni duh (EM sila) ima za mnoge še nepoznano moč nad nami. Ta duh nas bo rodil v vesoljno samospoznanje(brezmadežno spočetje)je teološka šifra za to vesoljno samodogajanje. Vse pride ponovno na svoje mesto-ciklično. Dobro bo, ko se bodo bogati ljudje začeli odpovedovati svoji ego življenjski zmoti. Wink WinkZa mnoge so moje besede lažno upanje. Nič hudega -delujemo že tu! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Finančna kriza
Reply #646 - 22.05.2010 at 23:23:50
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 10:08:33:
Gape

Sam sem razumel Bamby v smislu,da ta vlada ni sposobna zagnati novega razvojnega cikla cele države.To je res,ker je čisto brez vizije!! Smiley

na tak način kt zdej zadeve laufajo, jih noben ne more nazaj zagnat
treba bi blo zagnat čist neki druzga - novga ... se men zdi

s tako vizijo, ki bi zadeve porihtala, te pa požrejo prec če se pojaviš med njimi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #647 - 23.05.2010 at 09:21:05
 
gape wrote on 22.05.2010 at 23:23:50:
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 10:08:33:
Gape

Sam sem razumel Bamby v smislu,da ta vlada ni sposobna zagnati novega razvojnega cikla cele države.To je res,ker je čisto brez vizije!! Smiley

na tak način kt zdej zadeve laufajo, jih noben ne more nazaj zagnat
treba bi blo zagnat čist neki druzga - novga ... se men zdi

s tako vizijo, ki bi zadeve porihtala, te pa požrejo prec če se pojaviš med njimi ...


gape

Saj nam sploh zraven ne pustijo-živali tudi branijo svoj teritorij. Ego-nagonska opcija.Večina ''elitnih'' ljudi brani svoj status.
To dejstvo,ki je prisotno povsod.Mi ki smo tule zbrani počnemo ravno tisto,kar nam je dovoljeno,ker nismo elita.

Hvala Bogu,da imamo ta forum,da lahko sploh delujemo
nakazujemo neko opcijo in s tem tudi hladimo svoj revolt nad vseprisotno-neenakost ljudi in življenja.

Skratka iščemo način kako do boljšega sveta-še tu se ne zmoremo medsebojno  uskladiti,ker ne razumemo,da nas ravno naša življenjska ego opcija ovira.

Vsak med nami hoče biti pametnejši od sogovorca-branimo svojo ego življenjsko opcijo ker se prava šele rojeva v nas, a stara se še upira. Wink Wink.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #648 - 23.05.2010 at 10:34:17
 
Jaz sem pa razmislila, da ni bilo lepo od mene, ko sem RKC označila za pedofilsko združbo. Zato ker sem spoznala veliko izjemnih katolikov, ki razmišljajo s svojo glavo, pa sprejemajo tudi druge vere pozitivno, tak da je bilo tudi do njih to žaljivo, če jih smatram kot člane take organizacije.  Ker so te organizacije vse bolj ali manj iste, v njih je veliko plevela, grehov, zakaj bi potem sodil druge, a ni bolje delovati sam zase tako, da ne škoduješ nikomur? Dejstvo pa kljub temu obstaja, da bi morale vse velike organizacije, naj so to verske, politične ali humanitarne, imeti izjemno strog nadzor visoko moralnih ljudi, ki bi imeli vzvod za takojšnjo odstranitev oseb, ki delujejo napačno.

tako da jaz upam in zaupam v Cerkev, kot v druge organizacije, da bi se preobrazile, prečistile, začele delovati v duhu svojih plemenitih poslanstev. Torej upam v dobro, ki naj bi vedno premagalo zlo.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #649 - 23.05.2010 at 10:42:57
 
Satis

Res je,da dobro vedno premaga zlo, res pa je tudi,da zlo vedno premaga tudi dobro.Gre za vesoljne samocikle,ki nas same kot ljudi delajo dobre,ali slabe. Mi sami smo živ samozavedni ciklični življenjski (vesoljni -božji)samoizraz vesolja samega. Ko se tega zavemo še vedno ni izključno samo od nas odvisno kako bomo delovali-smo bili -smo in bomo vesoljno soodvisen življenjski samopojav.Egocentričnosti se ne otresemo sami ampak je izguba te naše egocentričnosti hkrati tudi vesoljno samopogojena.Se pa zbujamo in vstajamo iz nje!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #650 - 25.05.2010 at 12:59:32
 
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije. Spet se mi zdi čudno, da gre vse tako skokovito navzdol, človek je vedno na tihem optimist, tudi če sluti bližajoče se dogodke, upa na tihem,da se bodo stvari uredile.

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/evropske-borze-globoko-v-rdecem.html
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Finančna kriza
Reply #651 - 25.05.2010 at 15:36:01
 
satis wrote on 25.05.2010 at 12:59:32:
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije. Spet se mi zdi čudno, da gre vse tako skokovito navzdol, človek je vedno na tihem optimist, tudi če sluti bližajoče se dogodke, upa na tihem,da se bodo stvari uredile.

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/evropske-borze-globoko-v-rdecem.html

jest globoko dvomim da se bojo umirile
ni namen tak od lastnikov kapitala
niti od zemlje
niti od vesolja ...

če se bodo uredile jih bomo uredil mi



ker sm glih še mal pod vtisom od tete učeri ... vsak bo živel tisto kar namerava, kar si je ustvaru ... frdrmore zemlja se bo razdelila na 2; eni bojo živel naprej to sranje ki ga podpirajo in ga verjetno bodo do zadnjega, drugi pač gremo na 'tanovo zemljo' ki pa bo u drugi dimenziji ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #652 - 25.05.2010 at 17:27:16
 
Quote:
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije

Treba bo nabaviti mitraljez. Ni kaj... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #653 - 25.05.2010 at 18:09:22
 
Robi wrote on 25.05.2010 at 17:27:16:
Quote:
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije

Treba bo nabaviti mitraljez. Ni kaj... Smiley

Kaj pa boš z njim?
To ni za nogomet.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #654 - 25.05.2010 at 20:05:18
 
gape wrote on 25.05.2010 at 15:36:01:
satis wrote on 25.05.2010 at 12:59:32:
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije. Spet se mi zdi čudno, da gre vse tako skokovito navzdol, človek je vedno na tihem optimist, tudi če sluti bližajoče se dogodke, upa na tihem,da se bodo stvari uredile.

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/evropske-borze-globoko-v-rdecem.html

jest globoko dvomim da se bojo umirile
ni namen tak od lastnikov kapitala
niti od zemlje
niti od vesolja ...

če se bodo uredile jih bomo uredil mi



ker sm glih še mal pod vtisom od tete učeri ... vsak bo živel tisto kar namerava, kar si je ustvaru ... frdrmore zemlja se bo razdelila na 2; eni bojo živel naprej to sranje ki ga podpirajo in ga verjetno bodo do zadnjega, drugi pač gremo na 'tanovo zemljo' ki pa bo u drugi dimenziji ...


To je vse res, samo en majcen pomemben detajl bi dodal/ popravil.

Vse res tisti ki podpirajo to, so vecno zdaj na zemlji, tudi gremo na drug planet, ki pa ne bo v drugi dimenziji ampak kar lepo nekje ko se uzres v nebo, ko vidis na stotine zvezd, vsaka ta zvezda ima en planet za (in ce ni pre/mlado, staro tudi ima) zivljenje... Zanimivo ko pomislis?  Smiley

Zemlja ni nic posebnega, zemljani nismo nic posebnega, eno mravljisce vec Wink Vesolje je podlaga zivljenju... za ogromo, nesteto zivljenja, vesolje je samozadostno, zato ne potrebuje dodatnih dimenzij, clovek ni samozadosten, zato potrebuje dimenzije in si jih umsko tudi ustvarja Wink

Torej je tudi res da bomo v drugi dimenziji znotraj nas samih, v drugacnemu stanju zavesti, ker zdaj je nase zavedanje omejeno bolj na nagonsko zivalsko naravo, kot pa na samospoznanje Wink No to je dimenzija vecno- zdaj. Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #655 - 25.05.2010 at 22:20:25
 
gape wrote on 25.05.2010 at 15:36:01:
satis wrote on 25.05.2010 at 12:59:32:
Ladja se potaplja, modri svetujejo kmetovanje, ampak tudi to ne bo rešitev, če imaš kmetijo, pa zavlada brezvladje in začnejo tolpe plenit domačije. Spet se mi zdi čudno, da gre vse tako skokovito navzdol, človek je vedno na tihem optimist, tudi če sluti bližajoče se dogodke, upa na tihem,da se bodo stvari uredile.

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/evropske-borze-globoko-v-rdecem.html

jest globoko dvomim da se bojo umirile
ni namen tak od lastnikov kapitala
niti od zemlje
niti od vesolja ...

če se bodo uredile jih bomo uredil mi



ker sm glih še mal pod vtisom od tete učeri ... vsak bo živel tisto kar namerava, kar si je ustvaru ... frdrmore zemlja se bo razdelila na 2; eni bojo živel naprej to sranje ki ga podpirajo in ga verjetno bodo do zadnjega, drugi pač gremo na 'tanovo zemljo' ki pa bo u drugi dimenziji ...


Zmeraj bolj se mi zdi, da hočejo vojno. Ta bo prekrila vse goljufije, vse primanjkljaje in jih rešila "odvečnega prebivalstva." Zase že imajo zaklonišča, ni se za bat za elito. Ker oni od vekomaj razmišljajo, da je vojna prvo izguba, potem pa dobiček. Pa še za penzije ne bo treba se sekirat našemu Pahorju, vse se bo zglihalo.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #656 - 25.05.2010 at 22:28:01
 
Etrex wrote on 25.05.2010 at 20:05:18:
Zemlja ni nic posebnega, zemljani nismo nic posebnega, eno mravljisce vec Wink Vesolje je podlaga zivljenju... za ogromo, nesteto zivljenja, vesolje je samozadostno, zato ne potrebuje dodatnih dimenzij, clovek ni samozadosten, zato potrebuje dimenzije in si jih umsko tudi ustvarja Wink

Torej je tudi res da bomo v drugi dimenziji znotraj nas samih, v drugacnemu stanju zavesti, ker zdaj je nase zavedanje omejeno bolj na nagonsko zivalsko naravo, kot pa na samospoznanje Wink No to je dimenzija vecno- zdaj. Smiley

L.p.


Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #657 - 26.05.2010 at 08:15:20
 
Ob takih novicah se čutečemu človeku res orosijo oči.  Cool Le kako bodo siromaki preživeli s to mezdo v tej draginji?  Roll Eyes

http://24ur.com/novice/svet/italijanski-poslanci-le-s-13-400-evri-place.html
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #658 - 26.05.2010 at 17:05:39
 
Satis, meni je prav hudo za njih, kajti 'le' 13.400 eur plače?

Ja tezko postaja zivljenje za vse, se posebej za poslance, kar strese me, ko pomislim da zdaj ne bodo mogli vec vzdrzevat tretje jahte in si ne bojo mogli vec riti brisat z stotaki, se bodo mogli zadovoljiti z pedeset eur bankovci.

Res tezki casi prihajajo, se posebej za poslance...
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #659 - 31.05.2010 at 13:46:14
 
Vlada nas nateguje po dolgem in počez

http://www.finance.si/281047/Slovenija-spet-v-recesiji

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 42 43 44 45 46 ... 107