Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 60 61 62 63 64 ... 107
(Read 480389 times)
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Finančna kriza
Reply #915 - 09.01.2011 at 23:56:10
 
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #916 - 10.01.2011 at 10:08:45
 
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Ja, čaki, kdo zdaj koga ???

Ko da sem jaz kriv ? Exclaim?

A jaz onega "j...m" , ko pogosto nimam kaj za jesti, al' oni mene, : z polno ritjo in 4 vilami, 9 avti , in 8 bazeni ???

Kaj sem pa jaz onemu tako hudega storil, da zdaj tako "trpi" v bazenih in vilah in dragih avtih ?????

Vem pa kaj je oni meni storil, da si je na mojih žuljih prikradel tako bogastvo .

Če si ta post namenil meni, ti priporočim, da drugič malo bolj premisliš, preden kako + kaj napišeš .

Lp do naslednjič .

Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #917 - 10.01.2011 at 10:21:17
 
Boštyxz wrote on 09.01.2011 at 22:06:06:
satis wrote on 09.01.2011 at 17:17:36:
V Tuniziji se spopadi stopnjujejo. Me je pa tudi osupnil podatek, da je baje v Sloveniji okrog 500 prostih delovnih mest, iskalcev zaposlitve pa čez 103.000 Questioning

http://24ur.com/novice/svet/krvavi-tunizijski-spopadi.html


Ja, sem videl , ...

Ampak poslušte še tole :

cca 100.000 jih nas je brezposelnih, ... to vemo .

Hkrati pa imamo približno 100.000 tudi migrantov tujcev na delu pri nas  Exclaim Huh Exclaim

A nebi bilo boljše, če bi one tujce domov poslali, nazaj od koder so prišli, pa nato svojim dali delo, da se vsaj malo zmanjša klošarija slovenska ???  Questioning Questioning Questioning

Kaj pravite na to še ostali ??

Lp + #

Bošty, ti si iskreno narodno zaveden smeško veseljak!  Cheesy  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #918 - 10.01.2011 at 10:23:22
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:08:45:
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Ja, čaki, kdo zdaj koga ???

Ko da sem jaz kriv ? Exclaim?

A jaz onega "j...m" , ko pogosto nimam kaj za jesti, al' oni mene, : z polno ritjo in 4 vilami, 9 avti , in 8 bazeni ???

Kaj sem pa jaz onemu tako hudega storil, da zdaj tako "trpi" v bazenih in vilah in dragih avtih ?????

Vem pa kaj je oni meni storil, da si je na mojih žuljih prikradel tako bogastvo .

Če si ta post namenil meni, ti priporočim, da drugič malo bolj premisliš, preden kako + kaj napišeš .

Lp do naslednjič .

Bošt' + #

Bošty, tako veliko smešnosti in zdravega humorja nosiš v sebi, pa ne vidiš, da postek ni bil namenjen tebi, dragi brat. Nikarte se ne huduj, Bošty, včasih tudi najbolj smeha in veselja polni ljudje kaj prehitro preberejo in nato prehitro sklepajo. Pa živeli!  Wink Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #919 - 10.01.2011 at 10:31:09
 
Poet wrote on 10.01.2011 at 10:23:22:
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:08:45:
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Ja, čaki, kdo zdaj koga ???

Ko da sem jaz kriv ? Exclaim?

A jaz onega "j...m" , ko pogosto nimam kaj za jesti, al' oni mene, : z polno ritjo in 4 vilami, 9 avti , in 8 bazeni ???

Kaj sem pa jaz onemu tako hudega storil, da zdaj tako "trpi" v bazenih in vilah in dragih avtih ?????

Vem pa kaj je oni meni storil, da si je na mojih žuljih prikradel tako bogastvo .

Če si ta post namenil meni, ti priporočim, da drugič malo bolj premisliš, preden kako + kaj napišeš .

Lp do naslednjič .

Bošt' + #

Bošty, tako veliko smešnosti in zdravega humorja nosiš v sebi, pa ne vidiš, da postek ni bil namenjen tebi, dragi brat. Nikarte se ne huduj, Bošty, včasih tudi najbolj smeha in veselja polni ljudje kaj prehitro preberejo in nato prehitro sklepajo. Pa živeli!  Wink Smiley


... pa kolikor sem ga jaz zastopu, je bil namenjen vsem, mar ne ??

Kajti govoril je v množini in v "našini" -  o nas .

A se ti zdi , da ga je teb' namenu ? A ga je sam seb' namenu ?

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #920 - 10.01.2011 at 10:43:56
 
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Nič ne bo s tega, dokler pohlep vlada. Družba je že tako degenerirana, da ima za velike lenuhe tiste, ki so zadovoljni z malim, torej sredstvi za preživljanje, da imaš streho nad glavo... Ne, grebsti je treba za več, dokler te matilda ne vrže po tleh, to je moto današnje družbe, duhovno osiromašene in v bistvu notranje prazne.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #921 - 10.01.2011 at 10:46:29
 
Boštyxz wrote on 09.01.2011 at 22:06:06:
satis wrote on 09.01.2011 at 17:17:36:
V Tuniziji se spopadi stopnjujejo. Me je pa tudi osupnil podatek, da je baje v Sloveniji okrog 500 prostih delovnih mest, iskalcev zaposlitve pa čez 103.000 Questioning

http://24ur.com/novice/svet/krvavi-tunizijski-spopadi.html


Ja, sem videl , ...

Ampak poslušte še tole :

cca 100.000 jih nas je brezposelnih, ... to vemo .

Hkrati pa imamo približno 100.000 tudi migrantov tujcev na delu pri nas  Exclaim Huh Exclaim

A nebi bilo boljše, če bi one tujce domov poslali, nazaj od koder so prišli, pa nato svojim dali delo, da se vsaj malo zmanjša klošarija slovenska ???  Questioning Questioning Questioning

Kaj pravite na to še ostali ??

Lp + #


Ja, potem bi bili na istem. Če bi mi izgnali tujce, bi drugi izgnali naše zdomce in število brezposelnih bi bilo enako. Tudi se mi ne zdi prav zapirat se v neke gete, to spominja na metode Hitlerja, ki je hotel ustvarit čisto raso in vse druge pregnat ali pobit. Saj konec koncev smo vsi božji otroci, te nacionalnosti so le telesne oznake.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #922 - 10.01.2011 at 10:54:31
 
satis wrote on 10.01.2011 at 10:46:29:
Boštyxz wrote on 09.01.2011 at 22:06:06:
satis wrote on 09.01.2011 at 17:17:36:
V Tuniziji se spopadi stopnjujejo. Me je pa tudi osupnil podatek, da je baje v Sloveniji okrog 500 prostih delovnih mest, iskalcev zaposlitve pa čez 103.000 Questioning

http://24ur.com/novice/svet/krvavi-tunizijski-spopadi.html


Ja, sem videl , ...

Ampak poslušte še tole :

cca 100.000 jih nas je brezposelnih, ... to vemo .

Hkrati pa imamo približno 100.000 tudi migrantov tujcev na delu pri nas  Exclaim Huh Exclaim

A nebi bilo boljše, če bi one tujce domov poslali, nazaj od koder so prišli, pa nato svojim dali delo, da se vsaj malo zmanjša klošarija slovenska ???  Questioning Questioning Questioning

Kaj pravite na to še ostali ??

Lp + #


Ja, potem bi bili na istem. Če bi mi izgnali tujce, bi drugi izgnali naše zdomce in število brezposelnih bi bilo enako. Tudi se mi ne zdi prav zapirat se v neke gete, to spominja na metode Hitlerja, ki je hotel ustvarit čisto raso in vse druge pregnat ali pobit. Saj konec koncev smo vsi božji otroci, te nacionalnosti so le telesne oznake.


Ne, ne, nisem to tko mislil .

Sem mislil le To, da naj gre vsak na svoj konec, kamor spada, kamor ga je Stvarnik poslal z posameznikovo Inkarnacijo , da tam deluje .

Tko sem to mislu. To je Boljša rešitev za vsak narod zaradi lažjega-boljšega povezovanja v bratski ljubezni.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #923 - 10.01.2011 at 10:56:18
 
satis wrote on 10.01.2011 at 10:43:56:
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Nič ne bo s tega, dokler pohlep vlada. Družba je že tako degenerirana, da ima za velike lenuhe tiste, ki so zadovoljni z malim, torej sredstvi za preživljanje, da imaš streho nad glavo... Ne, grebsti je treba za več, dokler te matilda ne vrže po tleh, to je moto današnje družbe, duhovno osiromašene in v bistvu notranje prazne.


Podpis .

Rešitve druge žal ni za preveč pokvarjen del človeštva kot pa :

Delno "čiščenje" barab dol iz Planeta , ki se igrajo z nami v teh "poslednjih" časih , se bo dogajalo tudi tkole :

http://www.zurnal24.si/svet/kared-loughner-gabrielle-giffords-arizona-streljanje...

Žalostno, toda resnično .

In, četudi bo kdo od izkoriščevalskih barab preživel, bo ostal kot opomin ostalim, da naj se ne igrajo z Ljudmi , kajti končni rezultat bodo morali finančnokrizni povzročitelji sami "pojesti" .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Finančna kriza
Reply #924 - 10.01.2011 at 11:19:34
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:56:18:
satis wrote on 10.01.2011 at 10:43:56:
Mr.Smith wrote on 09.01.2011 at 23:56:10:
..pravim da je zadnji čas da začnemo živet kot "ljudje na tem planetu" in se nehajmo jebat med sabo kot narod proti narodu, sosed proti sosedu..

4 vile, 9 avtov, 8 bazenov = nekdo drug pa lačen in brez strehe nad glavo


Nič ne bo s tega, dokler pohlep vlada. Družba je že tako degenerirana, da ima za velike lenuhe tiste, ki so zadovoljni z malim, torej sredstvi za preživljanje, da imaš streho nad glavo... Ne, grebsti je treba za več, dokler te matilda ne vrže po tleh, to je moto današnje družbe, duhovno osiromašene in v bistvu notranje prazne.


Podpis .

Rešitve druge žal ni za preveč pokvarjen del človeštva kot pa :

Delno "čiščenje" barab dol iz Planeta , ki se igrajo z nami v teh "poslednjih" časih , se bo dogajalo tudi tkole :

http://www.zurnal24.si/svet/kared-loughner-gabrielle-giffords-arizona-streljanje...

Žalostno, toda resnično .

In, četudi bo kdo od izkoriščevalskih barab preživel, bo ostal kot opomin ostalim, da naj se ne igrajo z Ljudmi , kajti končni rezultat bodo morali finančnokrizni povzročitelji sami "pojesti" .

Lp + #

Ti bi kar vse barabe pocistu iz planeta tolk je tvojemu stvarniku do cloveka .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #925 - 10.01.2011 at 11:31:01
 
Glej, kot vidim, ti več ne ločiš Človeka od zveri, ...

No, verjetno ti tudi ni jasen izračun števila 666 , ...

No, saj, jin nebom spucal Ne jaz, in tud' Ne Stvarnik-Bog, ampak se bojo kar same "pospravile", kajti v nih domuje "samouničenje" ( no life , but death )  Exclaim  Exclaim Exclaim

Na srečo tako Bo  Exclaim

Boš videl , v kolikor še nisi videl, pa še boš , in že Zdaj lahko  Wink  Cool Exclaim

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Finančna kriza
Reply #926 - 10.01.2011 at 11:40:33
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 11:31:01:
Glej, kot vidim, ti več ne ločiš Človeka od zveri, ...

No, verjetno ti tudi ni jasen izračun števila 666 , ...

No, saj, jin nebom spucal Ne jaz, in tud' Ne Stvarnik-Bog, ampak se bojo kar same "pospravile", kajti v nih domuje "samouničenje" ( no life , but death )  Exclaim  Exclaim Exclaim

Na srečo tako Bo  Exclaim

Boš videl , v kolikor še nisi videl, pa še boš , in že Zdaj lahko  Wink  Cool Exclaim

Lp + #

Bosty bojim se zate ce bos kdaj vsaj na eno oko spregledal , obenem ti pa zelim cimprej odpri oci drugace te bodo te tvoje zveri odnesle dalec stran .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #927 - 10.01.2011 at 14:28:01
 
Quote:
Bosty bojim se zate ce bos kdaj vsaj na eno oko spregledal , obenem ti pa zelim cimprej odpri oci drugace te bodo te tvoje zveri odnesle dalec stran .

Saj pa pravim, da ga je Satan obsedel.... Smiley

Ko bodo Boštiji in podobno misleči spoznali, da je tisto, zaradi česar nekatere zmerjajo z zvermi, tudi v njih, bo prišel lepši čas.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Finančna kriza
Reply #928 - 10.01.2011 at 16:37:44
 
Robi wrote on 10.01.2011 at 14:28:01:
Quote:
Bosty bojim se zate ce bos kdaj vsaj na eno oko spregledal , obenem ti pa zelim cimprej odpri oci drugace te bodo te tvoje zveri odnesle dalec stran .

Saj pa pravim, da ga je Satan obsedel.... Smiley

Ko bodo Boštiji in podobno misleči spoznali, da je tisto, zaradi česar nekatere zmerjajo z zvermi, tudi v njih, bo prišel lepši čas.... Smiley

res  Smiley
nekateri imajo sreco in lazje to spoznajo nekateri tezje in potem verjamejo absurdnim stvarem in ko tak clovek spregleda je spostovanja vredno  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #929 - 11.01.2011 at 10:21:56
 
ego-3p wrote on 10.01.2011 at 11:40:33:
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 11:31:01:
Glej, kot vidim, ti več ne ločiš Človeka od zveri, ...

No, verjetno ti tudi ni jasen izračun števila 666 , ...

No, saj, jin nebom spucal Ne jaz, in tud' Ne Stvarnik-Bog, ampak se bojo kar same "pospravile", kajti v nih domuje "samouničenje" ( no life , but death )  Exclaim  Exclaim Exclaim

Na srečo tako Bo  Exclaim

Boš videl , v kolikor še nisi videl, pa še boš , in že Zdaj lahko  Wink  Cool Exclaim

Lp + #

Bosty bojim se zate ce bos kdaj vsaj na eno oko spregledal , obenem ti pa zelim cimprej odpri oci drugace te bodo te tvoje zveri odnesle dalec stran .


Glej, dokler nisem videl niti na eno oko, tudi nisem vedel za "zveri" v človeški zunanji podobi .

Zdaj ko to vidim, je stvar taka, da vidim, da nekateri drugi tega žal še ne vidijo, prav tako kot tudi jaz tega nekoč nisem videl .

Razumeš zdaj to ?

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 60 61 62 63 64 ... 107