Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 61
(Read 278160 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #150 - 01.01.2009 at 14:36:16
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.01.2009 at 14:23:23:
Samson wrote on 31.12.2008 at 16:01:29:
Jao, kako ste se tu razmodrovali! Ko kakšni vase zaverovani shamani.

Nič od tega ne bo, kar fantazirate. Vrnite se v realen svet!
Cheesy Grin Cheesy Exclaim Exclaim Exclaim


Vrnil se je brat od grobarja,ki ve samo za temo.Svetlobe še videl ni.


Zanimivo je da ponavadi stavke kot so, vrnite se v realen svet uporabljajo ravno največji sanjači.  

Lep pozdrav   Smiley


Zanimivo, kajneda  Grin Wink Grin ... kajneda zanimivo da ti ni jasno, kdo je največji "sanjač"  Wink Cool Wink.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #151 - 01.01.2009 at 14:40:49
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.01.2009 at 14:23:23:
Samson wrote on 31.12.2008 at 16:01:29:
Jao, kako ste se tu razmodrovali! Ko kakšni vase zaverovani shamani.

Nič od tega ne bo, kar fantazirate. Vrnite se v realen svet!
Cheesy Grin Cheesy Exclaim Exclaim Exclaim


Vrnil se je brat od grobarja,ki ve samo za temo.Svetlobe še videl ni.


Zanimivo je da ponavadi stavke kot so, vrnite se v realen svet uporabljajo ravno največji sanjači.  

Lep pozdrav   Smiley


Nahate

Si dober praznovala in v dobri družbi? Igor mi je voščil:Naj te daje smeh in ne recesija v letu 2oo9. Vse najboljše in najlepše tebi v tem in vseh letih!!!
Takšni,ki samo sodijo, ne morejo nikoli postati resni igralci življenja.Oni se imajo za sodnike !!! Samo ni mi jasno zakaj in komu sodijo?

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #152 - 01.01.2009 at 19:42:55
 
Alojz in Sandib wrote on 01.01.2009 at 14:40:49:
Nahate

Si dober praznovala in v dobri družbi? Igor mi je voščil:Naj te daje smeh in ne recesija v letu 2oo9. Vse najboljše in najlepše tebi v tem in vseh letih!!!
Takšni,ki samo sodijo, ne morejo nikoli postati resni igralci življenja.Oni se imajo za sodnike !!! Samo ni mi jasno zakaj in komu sodijo?

Lp Alojz Grin Grin



Ne praznovala, še praznujem.   Wink

Zadovoljno in srečno novo leto želim tudi tebi in tvojim.    Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #153 - 01.01.2009 at 20:45:56
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.01.2009 at 14:40:49:
Nahate

Si dober praznovala in v dobri družbi? Igor mi je voščil:Naj te daje smeh in ne recesija v letu 2oo9. Vse najboljše in najlepše tebi v tem in vseh letih!!!
Takšni,ki samo sodijo, ne morejo nikoli postati resni igralci življenja.Oni se imajo za sodnike !!! Samo ni mi jasno zakaj in komu sodijo?

Lp Alojz Grin Grin



Ne praznovala, še praznujem.   Wink

Zadovoljno in srečno novo leto želim tudi tebi in tvojim.    Smiley



Na zdravje. Ja imaš prav tudi sam sem popoldan šel voščit in sedaj sem imel 2 uri prijetne obiskovalce.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #154 - 02.01.2009 at 19:26:29
 
Boštyxz wrote on 01.01.2009 at 14:36:16:
Zanimivo, kajneda  Grin Wink Grin ... kajneda zanimivo da ti ni jasno, kdo je največji "sanjač"  Wink Cool Wink.

Lp


Bošty kaj spet nekaj namiguješ, sanjaško.   Grin

Kako mi naj ne bi bilo jasno, saj se vendarle ve, da si ti tisti največji sanjač.  Grin Grin Grin

V tej kategoriji je zmaga zagotovo tvoja.  Smiley  Grin

Pa lepe sanje, še naprej, ko se zbudiš pa bomo lahko tudi kako rekli.   Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #155 - 02.01.2009 at 19:49:43
 
Quote:
Boštyxz wrote on 01.01.2009 at 14:36:16:
Zanimivo, kajneda  Grin Wink Grin ... kajneda zanimivo da ti ni jasno, kdo je največji "sanjač"  Wink Cool Wink.

Lp


Bošty kaj spet nekaj namiguješ, sanjaško.   Grin

Kako mi naj ne bi bilo jasno, saj se vendarle ve, da si ti tisti največji sanjač.  Grin Grin Grin

V tej kategoriji je zmaga zagotovo tvoja.  Smiley  Grin

Pa lepe sanje, še naprej, ko se zbudiš pa bomo lahko tudi kako rekli.   Grin Grin Grin

Bošti, vsi ti priznavamo zmago. Ni se ti potrebno več spraševati.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #156 - 03.01.2009 at 10:25:11
 
Zmaga še ni naša  Exclaim Wink Smiley

Lp  Cool .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #157 - 03.01.2009 at 10:28:14
 
Boštyxz wrote on 03.01.2009 at 10:25:11:
Zmaga še ni naša  Exclaim Wink Smiley

Lp  Cool .

Kdo pa ti jo po tvoje ogroža. Sam ne vidim resne konkurence.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #158 - 03.01.2009 at 10:40:36
 
Quote:
Kdo pa ti jo po tvoje ogroža. Sam ne vidim resne konkurence.

Lp,Igor


Tudi jaz ne   Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #159 - 03.01.2009 at 11:36:17
 
Boštyxz wrote on 03.01.2009 at 10:25:11:
Zmaga še ni naša  Exclaim Wink Smiley

Lp  Cool .


Bošty

Zmaga je že naša.Samo pokala še nismo pokazali.Bomo tudi to naredili v kratkem!!! Zahvali se stvarstvu,da jevečno-sedaj učlovečeno v vse nas.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #160 - 03.01.2009 at 11:57:32
 
Quote:
Quote:
Kdo pa ti jo po tvoje ogroža. Sam ne vidim resne konkurence.

Lp,Igor


Tudi jaz ne   Grin Grin Grin

Brez veze ga skrbi. Lahko ga malo potolažim, da je kljub dvomu zmagovalec. Čas je, da se s tem sooči in gre naprej.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #161 - 03.01.2009 at 14:23:03
 
Boštyxz wrote on 01.01.2009 at 14:34:32:
Probleme prepustiš Njemu, in On jih čudovito (čudežno) razreši  Smiley.

Naaaaaaajlepša Hvala mu Večno  Roll Eyes Kiss Roll Eyes.

Ajde, čaw  Cool


Le poglejte kako precudovito se bere, se v pravljicah nisem slisal taksnih cudovitosti, joj kako je lepo, ne potrebujejo razni kako, zakaj,... Samo da je tako cudovito in takoooo cudezno vse skupaj, kot bi lebdel na oblakih z nasmehom do uses za ostalo ze poskrbi gospod... in to cudezno in cudovito zraven, da se lahko se bolj nasmejes.

Joj bosty joj, kaj kaj ne poves? Ma kaj res al kako ves tega pa me niso ucili v soli Grin

Nekateri porocajo da so bli na dnu pekla, tam kjer je za gospoda pozabljen kraj, tako kot povseod drugod Tongue, ne prosenj in ne molitev ni nobeden uslisal, gospoda ni bilo... Hmmm Ves kaj jih je resilo? Ne bos verjel sami sebe z mocjo in voljo, ki jo v tistem trenutku nobeden gospod ni imel zanje, zato ker gospod so vsi sami sebi.

Tudi sam sem bil v neki situaciji in zadnje kar mi je prislo na pamet je bilo lizarjenje k gospodu, bil sem sred kamnite stene, ki se je sesipala (prosto plezanje) ni bilo kam za prijet. Ves koliko mi je bil takrat v glavi takrat gospod? To kar sam ugibaj... samo ena misel, kako iz te situacije sam z tistim kar imam.

In ko se ti zgodi kaj taksnega Bosty spoznas rek: Pomagaj si in bog ti bo pomagal, noces komentirat tega stavka a? Ker govori resnico! Raje pises svoje grunte: Probleme prepustiš Njemu, in On jih čudovito (čudežno) razreši  Smiley Joj res je cudovito sliati kajne Bosty?

Pa ce je tako lepo pravljicno, zakaj te ta tvoj bedast gospod ne odresi tako bebavega razmisljanja in te povrh za uslugo usece z macolo po buci, da te vrze v realnost a? No to objasni to Grin Za to pa nimas odgovora ...

Evo tako si proti RKC pa spet njihove finte pobiras, samo spovej se clovecek in gospod te bo vsega odresil, tako enostavno je to!

Zdaj pa poslusaj ti Bosty, zaradi taksnih kot si ti, ki tako razmisljajo, naredijo neumnosti in potem samo enostavno pocakajo da problemcke gospodek razresi. Verski fanatiki...

Poglej ce imas problem in naredis kaksno necednost, je to vezano nate kot danes znano pod karma, vendar ni karma, je le enostavno ferkvenca ki se ujema z drugo ferkvenco to je vsa umetnost. Sistem tako deluje v NULO, vse se tako izide v popolnosti vesoljnega ravnotezja in postenja brez najmanjsega iztopanja... Smo v svetu ferkvenc!  Kar sejes to zanjes, kar vsak potrebuje to dobi vse na podlagi ferkvenc. Brez gospodica ki ti bo dal roko, samo zato ker se tako hinavsko delas revcka, se meni se ne mores narediti revcka ne  pa nekemu izmisljenemu gospodu vsevednosti ijn modrosti!  Grin Grin Grin

Popravi se dokler je cas- to tako rad omenjas, ker potem bo kar naenkrat izginil izmisljen gospodek ki Bostjancku brise ritko in ga mazili, potem bo pa jok in stok, ker revse ubogo in bebavo ne bo bilo sposobno samo sebio pomagati  Grin Wink Smiley

p.s. Bosty to je vse dobronamerno da se prebudsis!  Smiley  Smiley
L.P.
Back to top
« Last Edit: 03.01.2009 at 16:12:57 by Etrex »  

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #162 - 03.01.2009 at 16:46:13
 
Etrex wrote on 03.01.2009 at 14:23:03:
Boštyxz wrote on 01.01.2009 at 14:34:32:
Probleme prepustiš Njemu, in On jih čudovito (čudežno) razreši  Smiley.

Naaaaaaajlepša Hvala mu Večno  Roll Eyes Kiss Roll Eyes.

Ajde, čaw  Cool


Le poglejte kako precudovito se bere, se v pravljicah nisem slisal taksnih cudovitosti, joj kako je lepo, ne potrebujejo razni kako, zakaj,... Samo da je tako cudovito in takoooo cudezno vse skupaj, kot bi lebdel na oblakih z nasmehom do uses za ostalo ze poskrbi gospod... in to cudezno in cudovito zraven, da se lahko se bolj nasmejes.

Joj bosty joj, kaj kaj ne poves? Ma kaj res al kako ves tega pa me niso ucili v soli Grin

Nekateri porocajo da so bli na dnu pekla, tam kjer je za gospoda pozabljen kraj, tako kot povseod drugod Tongue, ne prosenj in ne molitev ni nobeden uslisal, gospoda ni bilo... Hmmm Ves kaj jih je resilo? Ne bos verjel sami sebe z mocjo in voljo, ki jo v tistem trenutku nobeden gospod ni imel zanje, zato ker gospod so vsi sami sebi.

Tudi sam sem bil v neki situaciji in zadnje kar mi je prislo na pamet je bilo lizarjenje k gospodu, bil sem sred kamnite stene, ki se je sesipala (prosto plezanje) ni bilo kam za prijet. Ves koliko mi je bil takrat v glavi takrat gospod? To kar sam ugibaj... samo ena misel, kako iz te situacije sam z tistim kar imam.

In ko se ti zgodi kaj taksnega Bosty spoznas rek: Pomagaj si in bog ti bo pomagal, noces komentirat tega stavka a? Ker govori resnico! Raje pises svoje grunte: Probleme prepustiš Njemu, in On jih čudovito (čudežno) razreši  Smiley Joj res je cudovito sliati kajne Bosty?

Pa ce je tako lepo pravljicno, zakaj te ta tvoj bedast gospod ne odresi tako bebavega razmisljanja in te povrh za uslugo usece z macolo po buci, da te vrze v realnost a? No to objasni to Grin Za to pa nimas odgovora ...

Evo tako si proti RKC pa spet njihove finte pobiras, samo spovej se clovecek in gospod te bo vsega odresil, tako enostavno je to!

Zdaj pa poslusaj ti Bosty, zaradi taksnih kot si ti, ki tako razmisljajo, naredijo neumnosti in potem samo enostavno pocakajo da problemcke gospodek razresi. Verski fanatiki...

Poglej ce imas problem in naredis kaksno necednost, je to vezano nate kot danes znano pod karma, vendar ni karma, je le enostavno ferkvenca ki se ujema z drugo ferkvenco to je vsa umetnost. Sistem tako deluje v NULO, vse se tako izide v popolnosti vesoljnega ravnotezja in postenja brez najmanjsega iztopanja... Smo v svetu ferkvenc!  Kar sejes to zanjes, kar vsak potrebuje to dobi vse na podlagi ferkvenc. Brez gospodica ki ti bo dal roko, samo zato ker se tako hinavsko delas revcka, se meni se ne mores narediti revcka ne  pa nekemu izmisljenemu gospodu vsevednosti ijn modrosti!  Grin Grin Grin

Popravi se dokler je cas- to tako rad omenjas, ker potem bo kar naenkrat izginil izmisljen gospodek ki Bostjancku brise ritko in ga mazili, potem bo pa jok in stok, ker revse ubogo in bebavo ne bo bilo sposobno samo sebio pomagati  Grin Wink Smiley

p.s. Bosty to je vse dobronamerno da se prebudsis!  Smiley  Smiley
L.P.

Um se mu zelo upira izgubiti sanje. Misli, da je to edino kar ima. To vsesplošno splošno prepričanje, "ne vzemite nam sanj." Prav oblastniki pa si želijo, da ljudje sanjajo. Tako ne vidijo realnosti.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #163 - 03.01.2009 at 16:50:46
 
Oblastniki? K..... ji gleda, dol iz Bleda. Saj so samo ljudje in res je,da malo bolj pokvarjeni od povprečja.


Lp Alojz Cheesy Cheesy Cheesy Roll Eyes
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #164 - 03.01.2009 at 16:57:29
 
Alojz in Sandib wrote on 03.01.2009 at 16:50:46:
Oblastniki? K..... ji gleda, dol iz Bleda. Saj so samo ljudje in res je,da malo bolj pokvarjeni od povprečja.


Lp Alojz Cheesy Cheesy Cheesy Roll Eyes

Ja, dokler bodo sanjači, bodo tudi oblastniki.

LP,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 61