Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 ... 61
(Read 278173 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #180 - 04.01.2009 at 13:34:07
 
Etrex wrote : Evo tako si proti RKC pa spet njihove finte pobiras, samo spovej se clovecek in gospod te bo vsega odresil, tako enostavno je to!

Noh, vidiš, vidiš, ...  Grin spet še ena od tvojih zmot o meni : namreč, RKC-jevsko spovedovanje je zmotno tako kot tudi cerkev sama in kot tudi ti sam . Exclaim

Pa lep pozdrav, čav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #181 - 04.01.2009 at 13:34:43
 
[quote author=kopron link=1227867194/179#179 date=1231072289]Quote:
Fovš, da bo on pastir , ti pa ne  Grin Cheesy Wink

Lp  Cool

Pravim, da si želi biti. Daj nauči se prebrat, ne pa nekaj vedno spreobračat. Ne postajaj zopet , tako pritlehno samovšečen.

Pastirstvo pa sem že prerasel.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #182 - 04.01.2009 at 13:39:15
 
[quote author=ajgor link=1227867194/181#181 date=1231072483]Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 13:31:29:
Quote:
Fovš, da bo on pastir , ti pa ne  Grin Cheesy Wink

Lp  Cool

Pravim, da si želi biti. Daj nauči se prebrat, ne pa nekaj vedno spreobračat. Ne postajaj zopet , tako pritlehno samovšečen.

Pastirstvo pa sem že prerasel.

Lp,Igor


Grin Grin Grin Grin Grin heh četudi si PO TVOJE to on želi biti, si mu ti vseeno fovš, da mu slučaaajno res uspe  Wink Cheesy Grin

Pastirsko preraščeno samovšečni Igy pop  Wink Grin

Lop popzdrav  Wink, ... čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #183 - 04.01.2009 at 13:39:29
 
Alojz in Sandib wrote on 04.01.2009 at 13:20:42:
Satis

Poglobi se v človeško psiho-razmišljane in dobiš Religija,vera,vsaka cerkev-inkvizicija okolje.država,politika gospodarstvo kapital- okolje,inkvizicija-vojska varuh okolja državein egoističnih interesov itd. Na kratko in nestrokovno opisano!!!!! Vse je tako kot je, drugače ni mogoče!!!!!

Prihaja čas ko bo naša celotna zemeljska civilizacija spoznala,da smo na Zemlji zgolj samopozabljeni 'astro vaščani' in prebivalci galaktične sončne dinastije ljudi. Kmalu bomo to spoznali, zelo, zelo kmalu!!!!!

Ne obremenjuj se s tistim na kar nimaš pliva. So ljudje,ki bodo prinesli na Zemljo to spoznanje in čas našega vstajenja je tu.
Povedal sem ti človek in človeštvo zmore vse in ve vse večno-sedaj.

Lp Alojz Cheesy Grin Cool


Satis

Sedaj pa preberi zadnje Boštyeve komentarje in se prepričaj kaj je fanatizem,ki pojma o pojmu nima!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #184 - 04.01.2009 at 13:43:06
 
[quote author=kopron link=1227867194/182#182 date=1231072755]Quote:
Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 13:31:29:
Quote:
Fovš, da bo on pastir , ti pa ne  Grin Cheesy Wink

Lp  Cool

Pravim, da si želi biti. Daj nauči se prebrat, ne pa nekaj vedno spreobračat. Ne postajaj zopet , tako pritlehno samovšečen.

Pastirstvo pa sem že prerasel.

Lp,Igor


Grin Grin Grin Grin Grin heh četudi si PO TVOJE to on želi biti, si mu ti vseeno fovš, da mu slučaaajno res uspe  Wink Cheesy Grin

Pastirsko preraščeno samovšečni Igy pop  Wink Grin

Lop popzdrav  Wink, ... čaw

Ne delaj zaključkov, se boš ulovil vanje. Zdiš se sam sebi tako pomemben, da se boš začel ljudem še smilit.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #185 - 04.01.2009 at 13:45:20
 
Res je, kar si rekel, ne glede na to, pa sem vseeno zaključil, da si mu še vedno fovš'  Grin Cheesy Wink Smiley

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #186 - 04.01.2009 at 13:49:25
 
Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 13:45:20:
Res je, kar si rekel, ne glede na to, pa sem vseeno zaključil, da si mu še vedno fovš'  Grin Cheesy Wink Smiley

Lp


Boštzy-fovš??

Kako naj bo riba ribi- fovš,vode??????
Vidim,da gojiš ego na zraku,ki ga vdihavaš! In ti si razsvetljen in duhoven?''?'' Ne me hecat!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #187 - 04.01.2009 at 13:53:52
 
satis wrote on 04.01.2009 at 09:25:10:
Quote:
satis wrote on 03.01.2009 at 22:13:39:
Dajte fantje malo bolj resno poprijet temo, lahko kak komentar o invaziji Izraela? Saj tema ni namenjena opravljanju modrih in boguvdanih  forumskih mož, kot so Bošty in M.L.

Roll Eyes

Govorima o tem, koliko neuravnovešenih ljudi je. Kakšna bi bila pravilna vzgoja le-teh, kaj je še potrebno storit. Dejanja, ki bi vodila vse ljudi do pozornosti, zavedanja, pravilnega človeškega karakterja.

Sicer pa kaj naj rečem na invazijo v Gazi? Obsojanje in pozivanje k umiritvi je tako brezveze. Nespamet enih in drugih je pripeljala do tega. Šest mesecev so govorili, da so v miru, v resnici pa so bili ves čas v vojni. Tolažili so se z nekim navideznim mirom, ki jim je ideal, v resnici pa so vsi ves čas razmišljali na borbo. Dokler jim bo mir nek ideal, ideja v glavi bo tako. Sprevidenje dejstva, da so ves čas v borbi in jim je mir neka iluzija v prihodnosti, sanje. Spoznanje dejanj, ki jih izvajajo v  imenu miru. Mir je ali ga pa ni. Mir nima drugega pola kot ne-mir. Je drugo stanje, vojna. Vojna je ne-vojna ne obstaja. Zavest človeštva je osredotočena zavest. Osredotočena na ideal, na prihodnost, sedanjosti nočemo videti.

Lp,Igor


Ja, tam ne bo nikoli miru, sovraštvo tli na obeh straneh in tu ni važno, kdo je bolj kriv. Zastavlja se le vprašanje, do katere točke bodo še muslimanski bratje tolerirali vse napade nanje- Irak, Afganistan, Palestina, in kdaj bo popustila varovalka želje po uživanju bogastva in miru-  z nafto bogat islamski svet- ki jih ustavlja, da molče zamižijo? Ali bo varovalka popustila zaradi ekonomske krize in bo prej ali slej zavladala norost, kot jo napoveduje vedeževalka Vanga?


Satis

Sam mislim,da se boš morala malo bolj poglobiti v zadeve.
Vero je vsaka cerkev dogmatizirala v lastnem izključevanju nevernih in drugače vernih. Sistem je vgradila v okolje,ki ga pokriva in eto ti politiko. Politika prevzame težnje gospodarstva in kapitala in eto ti (inkvizicijo ) državnega varuha vojsko.Vojska se mora potrditi,da je vojska in mora opravičiti vloženo in eto ti vojska v službi kapitala in ekspanzije, tako vse do danes .

Kar se tiče naših muslimanskih(arabskih) bratov,ti lahko,zaupam,da imajo v Meki v Kabi črni kamen (na pamet lapsis excelsis -tko nekak)kamen z neba nebeški kamen),a žal ne vedo,da je ravno ta kamen nosi v sebi skorajšnji konec
njihove zlate dobe 'črnega zlata' (nafte). Saudski kral Suad bo še malo brcal naokoli, potem bo pa lahko samo še kamele vzrejal,če se ne bo znal prilagoditi novi dobi..

Države kot take jemljejo svoj konec.Spoznali bomo,da smo  kot zemeljska civilizacija zgolj neka obrobna 'astro vas' v našem širšem galaktičnem občestvu.  Zato se nimaš kaj bati kaj bo z nami. Z nami bo vse ok.To je že vesoljno in civilizacijsko vgrajeno v naše življenje in bivanje!!!!!!

Kar se tiče naših bratov Izraelcev bodo pa tudi kmalu spoznali,da so izdali svojo vero in svojo bit.Spoznali bodo,da ni izbrancev ampak so večno-sedaj samo poslanci,ki služijo vesoljnemu življenju. In oni to ne počno in tudi poklicani niso za to. To bo šok, a!!!!..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #188 - 04.01.2009 at 13:58:29
 
Alojz in Sandib wrote on 04.01.2009 at 13:49:25:
Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 13:45:20:
Res je, kar si rekel, ne glede na to, pa sem vseeno zaključil, da si mu še vedno fovš'  Grin Cheesy Wink Smiley

Lp


Boštzy-fovš??

Kako naj bo riba ribi- fovš,vode??????
Vidim,da gojiš ego na zraku,ki ga vdihavaš! In ti si razsvetljen in duhoven?''?'' Ne me hecat!!!!


Aaaaaaaaaa, še enega imamo skritega, ... ki mu je očitno tudi "fovš" ,  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

No, pa lep + manjnevoščljiv sončen dan ti želimo , ... Wink...

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #189 - 04.01.2009 at 14:01:28
 
Alojz in Sandib wrote on 04.01.2009 at 13:53:52:
satis wrote on 04.01.2009 at 09:25:10:
Quote:
satis wrote on 03.01.2009 at 22:13:39:
Dajte fantje malo bolj resno poprijet temo, lahko kak komentar o invaziji Izraela? Saj tema ni namenjena opravljanju modrih in boguvdanih  forumskih mož, kot so Bošty in M.L.

Roll Eyes

Govorima o tem, koliko neuravnovešenih ljudi je. Kakšna bi bila pravilna vzgoja le-teh, kaj je še potrebno storit. Dejanja, ki bi vodila vse ljudi do pozornosti, zavedanja, pravilnega človeškega karakterja.

Sicer pa kaj naj rečem na invazijo v Gazi? Obsojanje in pozivanje k umiritvi je tako brezveze. Nespamet enih in drugih je pripeljala do tega. Šest mesecev so govorili, da so v miru, v resnici pa so bili ves čas v vojni. Tolažili so se z nekim navideznim mirom, ki jim je ideal, v resnici pa so vsi ves čas razmišljali na borbo. Dokler jim bo mir nek ideal, ideja v glavi bo tako. Sprevidenje dejstva, da so ves čas v borbi in jim je mir neka iluzija v prihodnosti, sanje. Spoznanje dejanj, ki jih izvajajo v  imenu miru. Mir je ali ga pa ni. Mir nima drugega pola kot ne-mir. Je drugo stanje, vojna. Vojna je ne-vojna ne obstaja. Zavest človeštva je osredotočena zavest. Osredotočena na ideal, na prihodnost, sedanjosti nočemo videti.

Lp,Igor


Ja, tam ne bo nikoli miru, sovraštvo tli na obeh straneh in tu ni važno, kdo je bolj kriv. Zastavlja se le vprašanje, do katere točke bodo še muslimanski bratje tolerirali vse napade nanje- Irak, Afganistan, Palestina, in kdaj bo popustila varovalka želje po uživanju bogastva in miru-  z nafto bogat islamski svet- ki jih ustavlja, da molče zamižijo? Ali bo varovalka popustila zaradi ekonomske krize in bo prej ali slej zavladala norost, kot jo napoveduje vedeževalka Vanga?


Satis

Sam mislim,da se boš morala malo bolj poglobiti v zadeve.
Vero je vsaka cerkev dogmatizirala v lastnem izključevanju nevernih in drugače vernih. Sistem je vgradila v okolje,ki ga pokriva in eto ti politiko. Politika prevzame težnje gospodarstva in kapitala in eto ti (inkvizicijo ) državnega varuha vojsko.Vojska se mora potrditi,da je vojska in mora opravičiti vloženo in eto ti vojska v službi kapitala in ekspanzije, tako vse do danes .

Kar se tiče naših muslimanskih(arabskih) bratov,ti lahko,zaupam,da imajo v Meki v Kabi črni kamen (na pamet lapsis excelsis -tko nekak)kamen z neba nebeški kamen),a žal ne vedo,da je ravno ta kamen nosi v sebi skorajšnji konec
njihove zlate dobe 'črnega zlata' (nafte). Saudski kral Suad bo še malo brcal naokoli, potem bo pa lahko samo še kamele vzrejal,če se ne bo znal prilagoditi novi dobi..

Države kot take jemljejo svoj konec.Spoznali bomo,da smo  kot zemeljska civilizacija zgolj neka obrobna 'astro vas' v našem širšem galaktičnem občestvu.  Zato se nimaš kaj bati kaj bo z nami. Z nami bo vse ok.To je že vesoljno in civilizacijsko vgrajeno v naše življenje in bivanje!!!!!!

Kar se tiče naših bratov Izraelcev bodo pa tudi kmalu spoznali,da so izdali svojo vero in svojo bit.Spoznali bodo,da ni izbrancev ampak so večno-sedaj samo poslanci,ki služijo vesoljnemu življenju. In oni to ne počno in tudi poklicani niso za to. To bo šok, a!!!!..


Precej blizu .

Le jasno mi še ni, kaj si mislil z pomenom onega črnega kamenja, ...

Če se ti da, povej kaj več o tem  Roll Eyes

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #190 - 04.01.2009 at 14:07:34
 
Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 13:45:20:
Res je, kar si rekel, ne glede na to, pa sem vseeno zaključil, da si mu še vedno fovš'  Grin Cheesy Wink Smiley

Lp

Pa ti si mentalno resno bolan. Fovš naj bom željam, ki jih nekdo ima. Poglej si raje Raymonda.

Lp,Igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #191 - 04.01.2009 at 19:37:01
 
Boštyxz wrote on 04.01.2009 at 14:01:28:
Alojz in Sandib wrote on 04.01.2009 at 13:53:52:
satis wrote on 04.01.2009 at 09:25:10:
Quote:
satis wrote on 03.01.2009 at 22:13:39:
Dajte fantje malo bolj resno poprijet temo, lahko kak komentar o invaziji Izraela? Saj tema ni namenjena opravljanju modrih in boguvdanih  forumskih mož, kot so Bošty in M.L.

Roll Eyes

Govorima o tem, koliko neuravnovešenih ljudi je. Kakšna bi bila pravilna vzgoja le-teh, kaj je še potrebno storit. Dejanja, ki bi vodila vse ljudi do pozornosti, zavedanja, pravilnega človeškega karakterja.

Sicer pa kaj naj rečem na invazijo v Gazi? Obsojanje in pozivanje k umiritvi je tako brezveze. Nespamet enih in drugih je pripeljala do tega. Šest mesecev so govorili, da so v miru, v resnici pa so bili ves čas v vojni. Tolažili so se z nekim navideznim mirom, ki jim je ideal, v resnici pa so vsi ves čas razmišljali na borbo. Dokler jim bo mir nek ideal, ideja v glavi bo tako. Sprevidenje dejstva, da so ves čas v borbi in jim je mir neka iluzija v prihodnosti, sanje. Spoznanje dejanj, ki jih izvajajo v  imenu miru. Mir je ali ga pa ni. Mir nima drugega pola kot ne-mir. Je drugo stanje, vojna. Vojna je ne-vojna ne obstaja. Zavest človeštva je osredotočena zavest. Osredotočena na ideal, na prihodnost, sedanjosti nočemo videti.

Lp,Igor


Ja, tam ne bo nikoli miru, sovraštvo tli na obeh straneh in tu ni važno, kdo je bolj kriv. Zastavlja se le vprašanje, do katere točke bodo še muslimanski bratje tolerirali vse napade nanje- Irak, Afganistan, Palestina, in kdaj bo popustila varovalka želje po uživanju bogastva in miru-  z nafto bogat islamski svet- ki jih ustavlja, da molče zamižijo? Ali bo varovalka popustila zaradi ekonomske krize in bo prej ali slej zavladala norost, kot jo napoveduje vedeževalka Vanga?


Satis

Sam mislim,da se boš morala malo bolj poglobiti v zadeve.
Vero je vsaka cerkev dogmatizirala v lastnem izključevanju nevernih in drugače vernih. Sistem je vgradila v okolje,ki ga pokriva in eto ti politiko. Politika prevzame težnje gospodarstva in kapitala in eto ti (inkvizicijo ) državnega varuha vojsko.Vojska se mora potrditi,da je vojska in mora opravičiti vloženo in eto ti vojska v službi kapitala in ekspanzije, tako vse do danes .

Kar se tiče naših muslimanskih(arabskih) bratov,ti lahko,zaupam,da imajo v Meki v Kabi črni kamen (na pamet lapsis excelsis -tko nekak)kamen z neba nebeški kamen),a žal ne vedo,da je ravno ta kamen nosi v sebi skorajšnji konec
njihove zlate dobe 'črnega zlata' (nafte). Saudski kral Suad bo še malo brcal naokoli, potem bo pa lahko samo še kamele vzrejal,če se ne bo znal prilagoditi novi dobi..

Države kot take jemljejo svoj konec.Spoznali bomo,da smo  kot zemeljska civilizacija zgolj neka obrobna 'astro vas' v našem širšem galaktičnem občestvu.  Zato se nimaš kaj bati kaj bo z nami. Z nami bo vse ok.To je že vesoljno in civilizacijsko vgrajeno v naše življenje in bivanje!!!!!!

Kar se tiče naših bratov Izraelcev bodo pa tudi kmalu spoznali,da so izdali svojo vero in svojo bit.Spoznali bodo,da ni izbrancev ampak so večno-sedaj samo poslanci,ki služijo vesoljnemu življenju. In oni to ne počno in tudi poklicani niso za to. To bo šok, a!!!!..


Precej blizu .

Le jasno mi še ni, kaj si mislil z pomenom onega črnega kamenja, ...

Če se ti da, povej kaj več o tem  Roll Eyes

Lp


Bošty

V kamnu biva sveti duh in v njemu je samorealiziran bog enako kot živi v tebi ,ki si ravno tako kot vse' živa' samorealizacija večno-sedaj edinega boga Bošty!!!!!!Vseobsežne vesoljne konstante.!!!

Sveti duh (EM sila) ima in nosi v sebi skrivnost Večne luči-nemejen vesoljni vir energije (EM silo).Sedaj to poveži s božjim očesom in ladjo bogov in dodaj utirjeno magnetno polje in eto ti rešitve skrivnosti nebeškega kamna.

Bošty ti ja vse veš,zakaj potem sprašuješ,če veš več kot jaz.

Lp Alojz Cheesy Cheesy Cheesy Cool Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #192 - 05.01.2009 at 09:28:02
 
No, jaaa, vseeno sem si mislil, da mi boš kaj več povedal/razložil kaj naj bi tista trda kamnita gmota delala, ... pa sem se spet uštel  Embarrassed.

In , jaz zase lahko rečem, da ne vem nič, vendar pa ob razočaranju pri tvojem meglenem odgovoru vseeno dobim dober občutek  Wink .

Res pa je tudi, da sem tudi precej zabit', in marsikaj ne štekam  Wink.

Zato bi te prosil, če lahk daš kaj bolj razumljive razlage, kaj naj bi ona črna "kugla" počenjala tam doli . Roll Eyes Huh

Hvala + Lep pozdrav .

Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #193 - 05.01.2009 at 09:34:18
 
Boštyxz wrote on 05.01.2009 at 09:28:02:
No, jaaa, vseeno sem si mislil, da mi boš kaj več povedal/razložil kaj naj bi tista trda kamnita gmota delala, ... pa sem se spet uštel  Embarrassed.

In , jaz zase lahko rečem, da ne vem nič, vendar pa ob razočaranju pri tvojem meglenem odgovoru vseeno dobim dober občutek  Wink .

Res pa je tudi, da sem tudi precej zabit', in marsikaj ne štekam  Wink.

Zato bi te prosil, če lahk daš kaj bolj razumljive razlage, kaj naj bi ona črna "kugla" počenjala tam doli . Roll Eyes Huh

Hvala + Lep pozdrav .

Boštyxz + # Kiss#


Bošty-magnetit je to!!!!!! Magija-Mag !!!!A ni mogoče res? Kje ti vidiš megleno? Megla je samo v tvoji glavi!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #194 - 06.01.2009 at 01:32:58
 
Boštyxz wrote on 05.01.2009 at 09:28:02:
No, jaaa, vseeno sem si mislil, da mi boš kaj več povedal/razložil kaj naj bi tista trda kamnita gmota delala, ... pa sem se spet uštel  Embarrassed.

In , jaz zase lahko rečem, da ne vem nič, vendar pa ob razočaranju pri tvojem meglenem odgovoru vseeno dobim dober občutek  Wink .

Res pa je tudi, da sem tudi precej zabit', in marsikaj ne štekam  Wink.

Zato bi te prosil, če lahk daš kaj bolj razumljive razlage, kaj naj bi ona črna "kugla" počenjala tam doli . Roll Eyes Huh

Hvala + Lep pozdrav .

Boštyxz + # Kiss#


Joj Bosty Zdaj pa se mi ze skoraj smilis.

V bistvu nisi ti zabit, problem je ker z glavo zabijas tja kjer ni potrebe.  Zakaj razmislas po ovinkih... Kaksna kamnita gmota neki? Alojz ti povej direktno bistvo, tu ne igrajo vlogo nepomembni detajli ki niso pomembni. Ves kaj je kamen? si si ga ze ogledal od blizu? Ves da ima lastno EM polje torej?

Zabit= je tvoja trma, ker teme se udelezujes ze od samega zacetka, a potem sprasujes in govoris neumnosti, s katerimi bi po vsem tem ze lahko koncal.

Tema ima jasno rdeco nit, to bi vedel, ce ne bi samovsecno sledil samo sebi in svoji naivnosti v veri da ti je ravno ta naivnost pozitivna.

Trda kamnita gmota nima cesa delat, ni tu nobenih nadnaravnosti in cudezev, ce si to pricakoval?

Vem da zelis na splosno prikazat cloveka, kot nesposobnega in nevednega proti tvojemu izmisljenemu bogu. Ti razmisljaj kaj bi lahko predstavljal kamen, tebi je dal oziroma si je dal bogec pamet, da bi lahko razresil uganko, ki ni neka sanjava iluzija ampak resnica, dokazljiva vecno- zdaj v praksi.

Tvoj izmisljen bogec ti trosi zblojene in neskoncno smesne podatke, ki jih tukaj podajas kot resnico od boga, lahko bi ze opazil to tvoje smesno opravilo kreiranja ene same komedije in pravljice.

To je edini problem, ko bos spoznal osnove in prvo da si ti sam sebi inteligenca bozanskega bistva ter drugo spoznanje, da je materija dejansko materija in ne energija kot zmotno mislis, takrat bos sele videl napredek v duhovni sveri in nasploh vse kar se veze na duhovno, ker potem bos sploh spoznal kaj duhovno je.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 ... 61