Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 23 24 25 26 27 ... 61
(Read 270206 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #360 - 19.02.2010 at 15:38:19
 
Devi wrote on 19.02.2010 at 15:04:33:
Alojz in Sandib wrote on 19.02.2010 at 00:24:05:
A znaš kaj drugega in predlagaš kaj drugega -kot živeti? Zmoreš več?
A ni to vse- živeti? Razen če imaš kakšen boljši predlog,kaj bi počeli? Grin Grin Grin Grin Grin hec

dostkrat se mi zdi, da vsi kar nekej čakamo v tri krasne, namest da bi kej pametnega si začeli.. in pol k je ljudem dolgcajt, se zapletajo v vojne in onesnažujejo okolje in ratajo obsedeni s hrano, samopodobo, sexom, čokolado, kariero, you-name-it..
zdej če je vsen, kaj počneš, ker stvar se bo zgodila, pa če kej nardiš al pa ne.. že tk si je težko dopovedat, da ima smisel mal se trudit.
če ga nima, zakaj tolk energije sploh vlagat za vzdrževanje tolk zapletene civilizacije.. ajmo u šume pa nazaj na veje.. Smiley


DEVI

Sedaj ti bom kolikor je to mogoče razložil.Ti si sedaj opisala stanje in to točno in nezmotljivo!!!
Vse ti zgleda tja v tri krasne? Zakaj? Zato ker se tvoja zavest-um sebstvo zbuja in te stanje,ki ga živiš-mo- ne izpolnjuje več. Vse je brezvezno! In je res.  WinkVesolje skozi nas CIKLIČNO osmišlja in poduhovlja celotno svojo materializacijo in svoj življenjski samoobstoj-skozi nas,ki smo njegova najuspešnejša možna življenjska samomanifestacija.Mi smo podrejeni vesoljnemu cikličnemu samovalovanju in smo njegov živi samozavedni del. Mi kot civilizacija se sedaj na idividualnem in kolektivnem zavestnen nivoju zbujamo(vesoljno samospoznavamo) zato vse bolj občutimo,da je s svetom tak kot je vse brez veze,nesmiselno. Predolgo že živimo v ciklu teme in sedaj vidimo,da nič ne štima v tem življenju.Hočemo ga spremeniti,a ne vemo in znamo kako. Zato pa sem jaz z vami Grin Grinhec.

Ti je sedaj kaj bolj jasno?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #361 - 19.02.2010 at 16:54:16
 
ja, še dobr da si tukej
ka bi mi brez tebe  Smiley Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #362 - 19.02.2010 at 17:37:41
 
Devi wrote on 19.02.2010 at 16:54:16:
ja, še dobr da si tukej
ka bi mi brez tebe  Smiley Wink


Ravno tako bi živeli samo malo dlje bi se vesoljno samo prebujali in samospoznavali. Vesoljna samomanifestacija (BOG) je res samočudo,za vse zna poskrbeti sam,ker je večno-sedaj vse sam. Wink WinkPa še res je Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #363 - 19.02.2010 at 20:23:11
 
jeah.. kokrkol že je.. še zmer čakamo skupej.. bilo kak bilo.. družba je v redu Smiley

(blagor ti, da loh tolk verjameš v nekej)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #364 - 19.02.2010 at 20:34:38
 
Devi wrote on 19.02.2010 at 20:23:11:
jeah.. kokrkol že je.. še zmer čakamo skupej.. bilo kak bilo.. družba je v redu Smiley

(blagor ti, da loh tolk verjameš v nekej)


Saj nočem bit ošaben.Jaz to vem,že kar nekaj časa in za to mi ni potrebno verjeti.Jaz to uresničujem in sledim po lastnih močeh.Ne me razumeti,da kogarkoli podcenjujem. Vem kaj se na duhovni ravni-samodogaja z nami. Wink

Lp Alojz Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #365 - 20.02.2010 at 11:57:08
 
Alojz in Sandib wrote on 19.02.2010 at 15:38:19:
Devi wrote on 19.02.2010 at 15:04:33:
Alojz in Sandib wrote on 19.02.2010 at 00:24:05:
A znaš kaj drugega in predlagaš kaj drugega -kot živeti? Zmoreš več?
A ni to vse- živeti? Razen če imaš kakšen boljši predlog,kaj bi počeli? Grin Grin Grin Grin Grin hec

dostkrat se mi zdi, da vsi kar nekej čakamo v tri krasne, namest da bi kej pametnega si začeli.. in pol k je ljudem dolgcajt, se zapletajo v vojne in onesnažujejo okolje in ratajo obsedeni s hrano, samopodobo, sexom, čokolado, kariero, you-name-it..
zdej če je vsen, kaj počneš, ker stvar se bo zgodila, pa če kej nardiš al pa ne.. že tk si je težko dopovedat, da ima smisel mal se trudit.
če ga nima, zakaj tolk energije sploh vlagat za vzdrževanje tolk zapletene civilizacije.. ajmo u šume pa nazaj na veje.. Smiley


DEVI

Sedaj ti bom kolikor je to mogoče razložil.Ti si sedaj opisala stanje in to točno in nezmotljivo!!!
Vse ti zgleda tja v tri krasne? Zakaj? Zato ker se tvoja zavest-um sebstvo zbuja in te stanje,ki ga živiš-mo- ne izpolnjuje več. Vse je brezvezno! In je res.  WinkVesolje skozi nas CIKLIČNO osmišlja in poduhovlja celotno svojo materializacijo in svoj življenjski samoobstoj-skozi nas,ki smo njegova najuspešnejša možna življenjska samomanifestacija.Mi smo podrejeni vesoljnemu cikličnemu samovalovanju in smo njegov živi samozavedni del. Mi kot civilizacija se sedaj na idividualnem in kolektivnem zavestnen nivoju zbujamo(vesoljno samospoznavamo) zato vse bolj občutimo,da je s svetom tak kot je vse brez veze,nesmiselno. Predolgo že živimo v ciklu teme in sedaj vidimo,da nič ne štima v tem življenju.Hočemo ga spremeniti,a ne vemo in znamo kako. Zato pa sem jaz z vami Grin Grinhec.

Ti je sedaj kaj bolj jasno?


Ja, to drži. Bolj ko se oseba samozaveda, bolj ve, da v primerjavi z njegovim resničnim življenjem in resničnimi sposobnostmi dejansko životari. To življenje je že dar, samo sposobni smo še veliko več, sposobni smo potovati med zvezdami, imeti vse jogijske moči, imeti večno mlado duhovno telo, zdaj pa smo na nek način okrnjeni, ker nam narava tega telesa postavlja omejitve.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: 3. svetovna vojna
Reply #366 - 20.02.2010 at 12:19:20
 
Res je Satis

Tisti,ki že poduhovljamo svoja materialna telesa to že opažamo in se zavedamo.Kaj ko jih še tolko milijard spi? Vsi se bomo bolj poduhovljeni in potem bodo naši slabi upravljavci(pasjejebčići) spoznali svojo nevednost. Se strinjam s tabo!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #367 - 05.05.2010 at 22:09:53
 
Zadnje dni me preveva zlokoben občutek, da smo res tik pred tem, da poči in pademo v 3. svetovno vojno. Zgleda, da tale Baba Vanga res ni bila od muh in da je imela nek vpogled v bodočnost.

Dvomim, da bo ta pomoč Grčiji ustavila domine, ki padajo kot po usklajenem redu proti apokalipsi.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #368 - 05.05.2010 at 22:20:16
 
ja lahko se vidi veliko stvari ki kažejo v to smer
veliko
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #369 - 06.05.2010 at 07:41:14
 
satis wrote on 05.05.2010 at 22:09:53:
Zadnje dni me preveva zlokoben občutek, da smo res tik pred tem, da poči in pademo v 3. svetovno vojno. Zgleda, da tale Baba Vanga res ni bila od muh in da je imela nek vpogled v bodočnost.

Dvomim, da bo ta pomoč Grčiji ustavila domine, ki padajo kot po usklajenem redu proti apokalipsi.

Ti si pa res ena nepotešena bhakta! To je razlog za tvoj "zlokoben" občutek znotraj.

Baba Vanga mi pa lahko puši kurac! Tok, da se ne boš preveč sekirala, draga bhakta ...  Wink
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #370 - 06.05.2010 at 07:45:48
 
Quote:
ja lahko se vidi veliko stvari ki kažejo v to smer
veliko

Res? Kot kaj? Recimo tale tvoj post in post predane bhakte pred tabo že sam po sebi ustvarja pogoje, da se ti želja tudi uresniči, si kdaj pomislil na to, jože?

Sploh pa, bo vsaj Baba Vanga imela prav, ker ziher živi samo za to, da cele dneve napoveduje nekam tja v prihodnost, pa bo ostala brez dela, če se ji želja ne uresniči.

3. svetovna vojna - jaz mam pa "zlokoben" občutek, da se ne bo zgodila in bo treba še naprej hodit v službo, ful ne-kul ej!  Cry Angry
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #371 - 06.05.2010 at 09:08:36
 
Baba Vanga je že dolgo mrtva. Drugače pa, razumem kaj hočeš povedat, moč vizualizacije, moč množične vizualizacije. Ampak v ozadju so tudi karmični vzroki, ki bodo delovali tudi brez moči vizualizacije. Pobijanje, klanje, uničevanje, izkoriščanje, pehanje raje v suženjstvo, tu mora enkrat priti do izravnave, pa četudi si elita slika rajske plaže, najdražje jahte, gradove in palače, ja, vizualizacija in reala elite je zelo pozitivna, ampak ali je tudi poštena? Meni vse, tebi nič, tisti pa, ki nimajo kaj več izgubiti, počasi izgubljajo potrpljenje in zna se zgodit tudi kaj bolj temnega na obzorju novodobnih graščakov kljub njihovemu optimističnemu pogledu na prihodnost.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: 3. svetovna vojna
Reply #372 - 06.05.2010 at 09:39:43
 
El Pesnik wrote on 06.05.2010 at 07:45:48:
3. svetovna vojna - jaz mam pa "zlokoben" občutek, da se ne bo zgodila in bo treba še naprej hodit v službo, ful ne-kul ej!  Cry Angry

super
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #373 - 06.05.2010 at 09:43:23
 
Quote:
El Pesnik wrote on 06.05.2010 at 07:45:48:
3. svetovna vojna - jaz mam pa "zlokoben" občutek, da se ne bo zgodila in bo treba še naprej hodit v službo, ful ne-kul ej!  Cry Angry

super

Ma ne, sej se hecam, prišlo bo do preobrata zavesti, oz. nenadnega dviga, pol se pa itak ne bo dal nobenmu več vojne zganjat, zato ... peace.

Zdele se bodo človečki še malo bunili, da kukr nimajo službe in za jest, or whatever, samo kar naenkrat se bo pa zavest odprla pol se lahko pa samo še smejiš! Trililili!!!  Cheesy Grin Wink
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 3. svetovna vojna
Reply #374 - 06.05.2010 at 10:30:49
 
El Pesnik wrote on 06.05.2010 at 09:43:23:
Quote:
El Pesnik wrote on 06.05.2010 at 07:45:48:
3. svetovna vojna - jaz mam pa "zlokoben" občutek, da se ne bo zgodila in bo treba še naprej hodit v službo, ful ne-kul ej!  Cry Angry

super

Ma ne, sej se hecam, prišlo bo do preobrata zavesti, oz. nenadnega dviga, pol se pa itak ne bo dal nobenmu več vojne zganjat, zato ... peace.

Zdele se bodo človečki še malo bunili, da kukr nimajo službe in za jest, or whatever, samo kar naenkrat se bo pa zavest odprla pol se lahko pa samo še smejiš! Trililili!!!  Cheesy Grin Wink

vsi nameravamo preobrat zavesti
no ja - večina nas ...
sicer ta preobrat večina drugač pojmuje al pa dojema in pa imenuje
in pa ... ga želi/hoče/pričakuje ...

fora pa se mi zdi glih u whatewer
k ti recimo vidiš, da ne bom reku pričakuješ, da bosta lakota in strah povzročila preobrat zavesti ... in tud mata potencial da ga povzročita, ogromen potencial ... nism pa zihr kolk bo men al pa teb ta preobrat zavesti (še bolj v ego) ušeč ...
se prawi
use kar se dogaja se dogaja proti neugodnemu razpletu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 23 24 25 26 27 ... 61