Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 
(Read 270097 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #870 - 26.08.2012 at 09:46:46
 
Itak  Smiley

Kdaj pa je še bilo za verjeti axi ki šloga ko pijana ??  Wink

Opletarke .

Opletarke opletajo le z jezikom, pa še to v minus  Tongue

Le Stvarnik je Pravi Prerokovalec, Kajti pozna Vso Prihodnost .

In vendar se je tudi iz cerkve umaknil, kajti preveč se je pokvarila-oddaljila od Boga .

Lep Stvarnikov Dan vam želim vsemskupaj brat boštjan od Zgoraj poslan .

Mir vam bodi  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: 3. svetovna vojna
Reply #871 - 26.08.2012 at 16:11:46
 
Boštyxz wrote on 26.08.2012 at 09:46:46:
Itak  Smiley


Le Stvarnik je Pravi Prerokovalec, Kajti pozna Vso Prihodnost .

In vendar se je tudi iz cerkve umaknil, kajti preveč se je pokvarila-oddaljila od Boga . .

Mir vam bodi  Smiley

Se strinjam.Le Bog je vir pravega prerokovanja, le  njemu je zaupati in verjeti. Seveda Bog daje svoje darove ljudem, da v njegovem imenu prerokujejo, učijo, opravljajo daritve in prenašajo božji blagoslov na ljudi.

Težko pa zdrži trditev, da se je Bog umaknil iz Cerkve. Meni to ni videti, še vedno je v cerkvi mnogo resnične pobožnosti in ljudomilosti, kljub velikim škandalom, ki se zadnje čase razodevajo. Cerkev ne sestavljajo samo tisti, ki škandale delajo, v resnici so v veliki manjšini. So bolj redkost.


Vseeno pa se ti zahvalim tudi za to pripombo, saj ti na ta način lahko izrazim svoje iskreno nestrinjanje in ti mogoče pomagam do širšega pogleda na Cerkev.

Mir in dobro! Smiley
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #872 - 26.08.2012 at 17:59:45
 
No, ja, to imaš prav, kajti še vedno je bilo vzgojenih precej dobrih ljudi iz te "babilonske vlačuge" , in ne nazadnje smo tuid mi bili vzgojeni prek nje , ...

In vendar bo žal morala plačati za svoje grehe katere je storila Človeštvu .

No, saj jih že plačuje ; glej, glej, vsak dan je manj vernikov v njej, iz dneva v dan manj jih je , in na koncu bodo odšli - v s i .

Šele Takrat, ko bo popolnoma na kolenih, bo spoznala svje zmote + napake, ter jih potihoma popravila .

In potem se bodo tudi verniki začeli počasi vračati nazaj k Materi .

Prej pa žal Ne , kajti preveč se je pokvarila.

Bogu Edinemu Edina Slava, Kajti rešitelj je tudi te naše uboge cerkve .

In deluje tudi prek Resničnih Prerokov , le da jih dandanes žal ni več, ali pa so nam skriti pred očmi  Sad.

U, ... čuj, ... a morda poznaš kakega ??  Roll Eyes

Kajti vsi do sedaj meni znani so lažni .  Sad

Ni ga pravičnega, ... niti enega  Undecided

No, če ti je kaj znanega, kdo bi bil, mi prosim sporoči .

Hvala. Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #873 - 26.08.2012 at 20:45:27
 
TRETJA  Svetovna vojna bo Duhovna vojna, ... Medvesoljna Vojna, ...  Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #874 - 27.08.2012 at 08:45:51
 
3. svetovna vojna je zgolj in samo v glavah ljudi, zunaj je pa ni.

Tisti, ki ima občutek, da vojna bo, ima tak občutek samo zato, ker mu že v njegovi glavi divja vojna . In projicira navzven.

Sploh pa jaz ne vidim, da bi bilo kaj narobe s človeško civilizacijo. Je taka kot je. Še največ problema z njo imajo razni pravičniki/fanatiki in marginalci, ki bi si jo najraje ustrojili po svoje. To je edini razlog. Dogajajo se pa razne stvari, ker so na svetu razni ljudje. Pač. Tako je. Večno se pa tudi ne živi. Vsak bi si pa rad ta svet ustrojil po svoje. Čemu?  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #875 - 28.08.2012 at 00:20:48
 
Nebi ravno tako ravnodusno govoril.
S civilizacijo je mocno narobe. Meni ni prevec hudega, tebi tudi ne kaze slabo. Ampak ko vidis okrog sebe ljudi, ki izgubljajo sluzbe in nimajo za burek, te pa le malo razpizdi strohnjen in gnil sistem.
Kaj pa ves mogoce bos ze jutri zrtev psihopatov ti in vsi okrog tebe. Lahko upamo da bo tako ostalo, ampak zal ne bo, ker ce je nekaj tako gnilo naceto razpada in mi samo strmo drsimo.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #876 - 28.08.2012 at 10:24:59
 
Človeštvo Je žal hudo Bolano, pa se tega komaj zaveda Ali pa se sploh Ne zaveda. Žal.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #877 - 28.08.2012 at 19:24:39
 
Se strinjam Bosty, dejanja kazejo da se zavedajo manj kot nic.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #878 - 29.08.2012 at 09:45:19
 
Dejmo vseen malo bolj trezno in razumno pogledat situacijo.

Trditev, da bi družba morala biti 100% za vse fajn in super je zmotna. Prvič zato, ker je na planetu 7 milijard centrov, od katerih vsak vleče na svojo stran. Tudi vsi alternativni/dušebrižniki vlečejo na svojo smer, četudi morda mislijo, da ne.

Družba je taka kot je odnos človeškega uma do lajfa - če maš ti apriori negativen odnos do družbe boš v lajfu ustvarjal točno take situacije, ki ti bodo kao "potrjevale" tvoje prepričanje, da je z družbo nekaj narobe. In to se dogaja mnogim ljudem - sami imajo neko zacementirano slabo prepričanje o nečem, potem se jim pa to vrača kot bumerang. Je začaran krog, ki pa se ga ne da presekat s tem, da se vse druge skoz neki kritizira in pljuva po njih.

Sam z družbo nimam nobenega problema, sem ga pa imel, ko sem tako razmišljal in si "prizadeval", da bi bila družba ustrojena po mojih prepričanjih. Samo moje mišljenje.

V bistvu si vse kar si sedaj želite je samo to, da bi vi družbo predrugačili po svoje. In potem na vsakem koraku najdete dokaze, zakaj bi temu moralo biti tako. Isto dela Breivik. Isto je delal Hitler. Isto dela vsak, ki želi na silo spremeniti nekaj. Ne vem kako si vi predstavljate družbo, ki bi bila za vse ljudi popolnoma enaka? Enostavno ne gre zaradi drugačnih umov in drugačnih percepcij/prepričanj glede tega kaj naj bi lajf sploh bil. Zato pa jaz pravim, da vsak dobi točno to, kar si o nečem misli. In imaš milijon možnosti, da se ti nekaj zgodi, zakaj menite, da se dogajajo samo slabe stvari po svetu? Zato ker ste v to zapičeni. In ne morete videti, da koliko dobrih stvari se pa tudi istočasno dogaja - jaz bi rekel vsaj 50%. Torej je samo stvar fokusa in ničesar drugega.

Peace.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #879 - 29.08.2012 at 13:04:01
 
Delno imaš prav, ker po Stvarnikovem zakonu privlačnosti dobiš ravno tisto, kar si želiš, oziroma tudi ne želiš,.

Ampak , po drugi strani, pa, ko vidiš toliko nasilja, negativnosti, in ostalega slabega , katerega je btw že več kot 50 % , potem tudi tvoja "trezna razumnost" začne šepati .

In, če tudi je stanje na Planetu tako zaradi folkovega uma, je potem to problem v folkovem umu - ja, kje pa drugje .

In to je ta "bolezen Človeštva" , o kateri ti z Etrexom razlagava, da se je večina sploh ne zaveda.

Žal, na žalost je slepota za ta uvid le prevelika .

Žal.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #880 - 29.08.2012 at 19:12:12
 
Ne gre se za to da bi bilo 100% to je utopia, tega ni. Se strinjam notranje je odsev zunanjega v obliki dejanj. Bodimo pa realni, kar danes dela elita ne mores bit ravnodusen. Centralizacija se je ze zacela in cilj je NWO. O tem ni nobenga dvoma, ker se vidi kam se stvari premikajo. Vprasanje je ce si mi tega zelimo? Zelis bit pod popolno kontrolo nekoga nad tabo, ker ti obljublja resitev? Zelis biti, kot testni zajcek novodobnega tehnokratskega sistema? Omejen, upravljan, zmanipuliran in tretiran kot nek izmecek? Meni to ni vsec, ce je tebi ok uredu.
Glej sirse in ce je nekaj mocno v riti, ne moremo rect da je vredu.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 3. svetovna vojna
Reply #881 - 31.08.2012 at 10:09:30
 
Disaster by Design? What’s Wrong with the “Thrive” Movement
A popular new film claims that a secret elite create our most troubling problems to advance a “global domination agenda.” Why Amy Goodman, Vandana Shiva, and other progressives are calling it “dangerously misguided.”
http://www.yesmagazine.org/people-power/disaster-by-design-whats-wrong-with-the-...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #882 - 31.08.2012 at 13:22:34
 
Poet wrote on 29.08.2012 at 09:45:19:
Dejmo vseen malo bolj trezno in razumno pogledat situacijo.

Trditev, da bi družba morala biti 100% za vse fajn in super je zmotna. Prvič zato, ker je na planetu 7 milijard centrov, od katerih vsak vleče na svojo stran. Tudi vsi alternativni/dušebrižniki vlečejo na svojo smer, četudi morda mislijo, da ne.

Družba je taka kot je odnos človeškega uma do lajfa - če maš ti apriori negativen odnos do družbe boš v lajfu ustvarjal točno take situacije, ki ti bodo kao "potrjevale" tvoje prepričanje, da je z družbo nekaj narobe. In to se dogaja mnogim ljudem - sami imajo neko zacementirano slabo prepričanje o nečem, potem se jim pa to vrača kot bumerang. Je začaran krog, ki pa se ga ne da presekat s tem, da se vse druge skoz neki kritizira in pljuva po njih.

Sam z družbo nimam nobenega problema, sem ga pa imel, ko sem tako razmišljal in si "prizadeval", da bi bila družba ustrojena po mojih prepričanjih. Samo moje mišljenje.

V bistvu si vse kar si sedaj želite je samo to, da bi vi družbo predrugačili po svoje. In potem na vsakem koraku najdete dokaze, zakaj bi temu moralo biti tako. Isto dela Breivik. Isto je delal Hitler. Isto dela vsak, ki želi na silo spremeniti nekaj. Ne vem kako si vi predstavljate družbo, ki bi bila za vse ljudi popolnoma enaka? Enostavno ne gre zaradi drugačnih umov in drugačnih percepcij/prepričanj glede tega kaj naj bi lajf sploh bil. Zato pa jaz pravim, da vsak dobi točno to, kar si o nečem misli. In imaš milijon možnosti, da se ti nekaj zgodi, zakaj menite, da se dogajajo samo slabe stvari po svetu? Zato ker ste v to zapičeni. In ne morete videti, da koliko dobrih stvari se pa tudi istočasno dogaja - jaz bi rekel vsaj 50%. Torej je samo stvar fokusa in ničesar drugega.

Peace.

Vsak gleda iz svojega zornega kota.
Normalno je, da če (trenutno) nimaš  prblemov z družbo ne boš imel želje česarkoli spreminjati.
Ko pa boš imel težave, pa se bo ta želja pojavila.
Nihče ne more vsega brezpogojno sprejemati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #883 - 31.08.2012 at 13:47:30
 
Robi,   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 387
Slovenia
Gender: male
Re: 3. svetovna vojna
Reply #884 - 01.09.2012 at 20:20:23
 
We are Preparing for Massive Civil War, Says DHS Informant

http://www.youtube.com/watch?v=nXg2WsNCrW4&feature=g-vrec
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61