Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 145 146 147 148 149 ... 416
(Read 1737149 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2190 - 15.03.2010 at 20:51:05
 
Sedaj ,če lahko komentiram težko mi je kogarkoli užalit.

Igor ima po svoje prav,ker je res bolj pomembno,da znaš uporabljat tisti alkumuliran brezčasen spomin,ki ga v nas nosi naš genom.Mi danes ta brezčasen spomin imenujemo (duša),ki se pa izraža še kot intuicija v obliki našega zaspanega izvornega-brezčasnega življenjskega intelkta,ki je v bistvu neodvisen od našega uma,pa vendar v navezi z njim pri formiranju vsebine-misli preko sočasnega izmeničnega delovanja našega življenjskeda duha-em sile...

Na drugi strani mi v bistvu uporabljamo možgane v celosti problem je,da ta možganska celost uporabe pomeni,da nam možgani delajo kot štiri batni motor,ampak od štirih batov sta v resnični funkciji samo dva bata motorja -motor pelje naš avto- samo s slabo močjo in hitrostjo.
Tako,da je le dober pogledati celoto in jo nekako tudi spoznati.

Lp Alojz Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2191 - 15.03.2010 at 23:19:36
 
ja duša pa itak.

sem bolj mislila s tem, ko bomo res sposobni počet stvari, ki jih zdaj ne moremo. lahko jih v sanjah, recimo leteti, se teleportirati... men bi bil to žur. mogoče, pa ko bom resnično prebujena na polno, d ase mi bodo te stvari zdele takrat nepomembne, ne vem, težko rečem. intuicijo imam pa kar dobro, moram rečt, bolj kot možgane zgleda. Cheesy  Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2192 - 16.03.2010 at 09:44:42
 
Petra. wrote on 15.03.2010 at 23:19:36:
ja duša pa itak.

sem bolj mislila s tem, ko bomo res sposobni počet stvari, ki jih zdaj ne moremo. lahko jih v sanjah, recimo leteti, se teleportirati... men bi bil to žur. mogoče, pa ko bom resnično prebujena na polno, d ase mi bodo te stvari zdele takrat nepomembne, ne vem, težko rečem. intuicijo imam pa kar dobro, moram rečt, bolj kot možgane zgleda. Cheesy  Wink


Petra
Če ti ne bi imela intuicije dobre,tudi ne bi zmogla reči ne bo jim uspelo-vesolje bo to uredilo samo po sebi.To ti lahko ćutiš samo na intuitivni ravni in prav imaš. Ko bomo resnično prebujeni bo to nova perspektiva našemu  življenju.Življenjske prioritete se samodejno zamenjajo- bolj  gre za  naše kolektivno delovanje za življenje od sedanjega sebičnega egoističnega-ugodja-na kratko.
Ne verjemi v kakšne fizične,ali  duhovne teleportacije! Verjemi na zmožnost medsebojne komunikacije na duhovni miselni energetski ravni-skiniranje misli drug drugemu.Miselno ljubezen-nadzor nad občutki-samozdravljenje z močjo misli itd.To so realne zadeve-teleportacija je zgolj lepa želja,ki nikoli ne bo mogoča-verjemi mi. Vse ostalo bo v obliki ,ki sem ti jih delno opisal. Pozdrav! Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2193 - 16.03.2010 at 15:14:06
 
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2194 - 16.03.2010 at 15:46:37
 
Quote:
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good


Ja je kar malo zastrašujoče,kaj počnejo tile runkli !!Res ne vedo s čim se igrajo,jim bo kakše Minotaver iz laboratorija ven skočil.  Grin  Res tole je pa že malo preveč znanstveno-in življenjsko neetično!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2195 - 17.03.2010 at 11:56:52
 
Quote:
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good

Jemen
http://www.youtube.com/watch?v=-2JIHmnd6XY
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2196 - 17.03.2010 at 12:19:41
 
Quote:
Quote:
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good

Jemen
http://www.youtube.com/watch?v=-2JIHmnd6XY


Somalija Jemen imata nafto-malo potem omešajo Iran atomske bombe in moč ter spletke 'Verjamemo v Boga'(dolar) američanov in njihove odpadarske plenilske družbe se lepo nadaljuje v navezi z Izraelom.Tam glumijo po Palestini- kako so proti zidavi izraelskih naselbin-tule delajo pa barabe iz roko v roki in si izmišljujejo AL Kaido,da opravičjo svoje pizdarije-pokvarjene.Svet je definitivno popolnoma zgnil zaradi ZDA in Izraela-v večini!!! Jebo jim Bog v katerega verjamejo (dolar) njihov gnil pohlep!! Wink WinkDober tole David,da si dal gor!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2197 - 17.03.2010 at 19:16:03
 
Quote:
Quote:
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good

Jemen
http://www.youtube.com/watch?v=-2JIHmnd6XY


Bomb, bomb Iran? US in 'same build-up to war as to Iraq invasion'
http://www.youtube.com/watch?v=BBQeyqoUDkM&feature=player_embedded

Inglorious bunker-busters: US ships arms to attack Iran?
http://www.youtube.com/watch?v=zMnc7oBlWYk&feature=PlayList&p=93188243F6D0495F&p...

to še manjka ja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2198 - 17.03.2010 at 19:37:31
 
Quote:
Quote:
Quote:
Petra. wrote on 15.03.2010 at 16:02:09:

ma kr nekaj no, sploh ne vejo s čim se igrajo
not good

Jemen
http://www.youtube.com/watch?v=-2JIHmnd6XY


Bomb, bomb Iran? US in 'same build-up to war as to Iraq invasion'
http://www.youtube.com/watch?v=BBQeyqoUDkM&feature=player_embedded

Inglorious bunker-busters: US ships arms to attack Iran?
http://www.youtube.com/watch?v=zMnc7oBlWYk&feature=PlayList&p=93188243F6D0495F&p...

to še manjka ja


Bojo tile pezdeti iz ZDA zakuhal novo pizdarijo-'''Verujemo v Boga'''-dolar. Vsesplošno Orwellovsko svetovno družbeno  ureditev hočjo doseči za vsako ceno. Nihče ni varen pred njimi. To so pohlep moč oblast in Bog dolar.Iran,Severna Koreja,Nigerija,Somalija,Jemen,Afganistan,Irak, Na osmih frontah imajo ali odpirajo državljanjske vojne- hijene-lopovske.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2199 - 24.03.2010 at 00:02:12
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2200 - 24.03.2010 at 00:24:16
 
Coast to Coast AM 3/15/2010 [1/15] Jesus & Ancient Mystery Schools

http://www.youtube.com/watch?v=ie4VUv8NMgo



(Clairvoyant and historian Tricia McCannon talked about the hidden life of Jesus Christ, and how he was influenced by the ancient Mystery Schools such as those of the Druids, Egyptians, Greeks and Essenes. She also spoke about her own spiritual and psychic development, as she learned from various spiritual entities who appeared to her such as the "Council of Nine"-- "primordial wave form energies that interpenetrate the universe," that can be "anywhere and everywhere." In the Native American Twisted Hair tradition, which she said dates back 230,000 years, Earth was seeded by 12 extraterrestrial races. In her own Mystery School, she said she teaches about the various solar systems and dimensions that the ancestor ETs hail from.

In her research about Jesus, McCannon said she had access to hidden Vatican documents, one of which described how Bethlehem was covered in waves of light around the time of Jesus' birth. Calling Jesus the incarnation of one of the "Four Great Kumaras," or Sons of God who periodically return to Earth, she said he developed his inner faculties such as clairvoyance at some of the Mystery Schools he attended.

According to her research, Christ visited Britain as a young boy, and that Mary's mother was a Celtic princess. Using the name Issa, he studied with the Druids, then went to India where he was initiated by the Brahmins, amassed some 5,000 followers, and lived for six years, she continued. Returning to his homeland, he played out the cosmic mystery drama of resurrection on a world stage, she said, suggesting that Christ learned techniques about energy bodies from the Egyptian Mystery School that helped enable his resurrection.

New Phobos Photos

First hour guest, Richard C. Hoagland commented on new photos of the Martian moon Phobos, taken by the European Space Agency. He suggested the imagery pointed toward the "artificial space station" model for Phobos, and that further tracking data was revealing that the Martian moon is hollow. )
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2201 - 24.03.2010 at 11:58:40
 
Petra. wrote on 24.03.2010 at 00:24:16:
Coast to Coast AM 3/15/2010 [1/15] Jesus & Ancient Mystery Schools

http://www.youtube.com/watch?v=ie4VUv8NMgo



(Clairvoyant and historian Tricia McCannon talked about the hidden life of Jesus Christ, and how he was influenced by the ancient Mystery Schools such as those of the Druids, Egyptians, Greeks and Essenes. She also spoke about her own spiritual and psychic development, as she learned from various spiritual entities who appeared to her such as the "Council of Nine"-- "primordial wave form energies that interpenetrate the universe," that can be "anywhere and everywhere." In the Native American Twisted Hair tradition, which she said dates back 230,000 years, Earth was seeded by 12 extraterrestrial races. In her own Mystery School, she said she teaches about the various solar systems and dimensions that the ancestor ETs hail from.

In her research about Jesus, McCannon said she had access to hidden Vatican documents, one of which described how Bethlehem was covered in waves of light around the time of Jesus' birth. Calling Jesus the incarnation of one of the "Four Great Kumaras," or Sons of God who periodically return to Earth, she said he developed his inner faculties such as clairvoyance at some of the Mystery Schools he attended.

According to her research, Christ visited Britain as a young boy, and that Mary's mother was a Celtic princess. Using the name Issa, he studied with the Druids, then went to India where he was initiated by the Brahmins, amassed some 5,000 followers, and lived for six years, she continued. Returning to his homeland, he played out the cosmic mystery drama of resurrection on a world stage, she said, suggesting that Christ learned techniques about energy bodies from the Egyptian Mystery School that helped enable his resurrection.

New Phobos Photos

First hour guest, Richard C. Hoagland commented on new photos of the Martian moon Phobos, taken by the European Space Agency. He suggested the imagery pointed toward the "artificial space station" model for Phobos, and that further tracking data was revealing that the Martian moon is hollow. )


Vatikan veliko stvari skriva hkrati jih pa sodobni človek niti ne razume v bistvu. Teološka Tradicija sploh ni razumljena in je geografsko še živa po celi Zemlji. Od Sumerja-Egipta-Amerike-Druidov-Indije-Kitajske-skratka ni področja ne etnoloških skupin,kjer ni osebe- ki bi bila popolnoma enakovredna Jezusu Kristusu. Ta teološka zapuščina je v bistvu brezčasna-in je res vezana na planetarne rase človeštva,katerih potomci živimo na Zemlji-danes. Znanje je živo in se bo zaradi vesoljne samoenergije,(duha) ponovno ciklično samorodilo v nas samih-neodvisno od nas samih. Vesoljna EM sila je vzro in posledica vseobsežnega vesoljnega samoobstoja. Nekaj zadev se razume veliko se bo še spoznalo-vsekakor bo vesolje samo in njegova energija poštimala stvari na tem izoliranem planetu.Šele nato sledijo obiski.mi sami moramo biti na to pripravljeni-sami.Potem bo Nebeških kočij Zemlja polna-obiski se bodo vrstili drug za drugim in vršilo se bo ponovno vnebovzetje-na Zemlji. Ne morem vse povedati tako na kratko-V glavnem bo kmalu pestro in navdihujoče za naše zemeljsko življenje. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2202 - 24.03.2010 at 14:21:45
 
Coast to Coast AM 3/12/2010 [1/15] Numerology & Open Lines

http://www.youtube.com/watch?v=OPoNUxwgXk0&feature=related

(tu sem slišala glede N8)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2203 - 24.03.2010 at 16:36:39
 
Petra. wrote on 24.03.2010 at 14:21:45:
Coast to Coast AM 3/12/2010 [1/15] Numerology & Open Lines

http://www.youtube.com/watch?v=OPoNUxwgXk0&feature=related

(tu sem slišala glede N8)


Zmanjšat populacijo,pri temu dober zaslužit. Barabija.Odmaknili bi ga 1999 ko so to hoteli.Interes države farmacije zajčki pa naj pomrejo.Če bi bilo in če je to res,---verjetno je, ---potem Američani niso obveščeni-kako to,da smo mi- neameričani obveščeni ? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #2204 - 25.03.2010 at 14:32:50
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2010 at 16:36:39:
Petra. wrote on 24.03.2010 at 14:21:45:
Coast to Coast AM 3/12/2010 [1/15] Numerology & Open Lines

http://www.youtube.com/watch?v=OPoNUxwgXk0&feature=related

(tu sem slišala glede N8)


Zmanjšat populacijo,pri temu dober zaslužit. Barabija.Odmaknili bi ga 1999 ko so to hoteli.Interes države farmacije zajčki pa naj pomrejo.Če bi bilo in če je to res,---verjetno je, ---potem Američani niso obveščeni-kako to,da smo mi- neameričani obveščeni ? Wink Wink

Jaz bom prav podrobno opazoval to populacijo, ki se je šla cepit ob tejle zadnji gripi. Sej če bi vsi, ki so se šli cepit takoj pocicikrepali bi bil velik halo. Tako pa če počas krepajo ... pa marsikdo ne bo povezal vzroka s cepivom. Jaz bom opazoval kakšno bo zdravje ljudi, ki so se šli cepit.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 145 146 147 148 149 ... 416