Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1505 times)
LeeWai
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Martial Law - david icke ( tudi v sloveniji ? )
20.10.2009 at 13:13:47
 
zadnjič sem vidu da je Icke dau gor video o tem da se pripravlja martial law sistem in da v angliji že trenirajo policiste in vojsko za umirjanje izgredov , redarji pa naj bi prevzeli delo policije ker bo policija imela druge naloge.  

Pri nas so namreč to poletje dali redarjem precej večja pooblastila in sedaj lahko aretirajo ljudi in imajo dodatna urjenja. Dobili so tudi lisice in počasi prevzemajo dela policije. Ne vem sicer a je to pocezan z tem kar govori david icke, če ni je pa čudno naključje.

Poleg tega sem opazu da so v ljubljani na viču prenovili že dva stara bunkerja (na viču med bloki ) in to tud ne vem zakaj. Zakaj kar naenkrat prenavljajo bunkerje in jih oblačjo v neko črno plastiko in nazaj zasujejo.

Sicer sam mislm da je naša slovenija premejhna in premal pomembna da bi jo vodili iluminatiji in da bi se tuki tud začeu odvijat nek scenarij mass genocida, ampak ta dva dogotka sta mi dala malo za mislit.

tukaj pa je link o tem kratkem videu od ICKEja ki govori o martial law in o teh redarjih in policiji.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Martial Law - david icke ( tudi v sloveniji ? )
Reply #1 - 21.10.2009 at 12:50:31
 
linka ni videt ...

to da so redarji dobil dodatna pooblastila, tud u sloveniji, je pač naravni ravoj zadeve ...

po drugi strani pa natanko to kar ti praviš

namreč
so se nekateri zelo potrudl da smo ljudje odobril povečanje pristojnosti redarjev ...

9 let nazaj sm temu reku amerikanizacija ... ko se je to začel na power pojavljat - štacune in podobno sranje ... zdej vemo kaj to je ... ni niti globalizacija ... ampak je agenda - načrt ... in ... noben ni zadost mejhen da bi bil zadost nepomemben, da bi bil iz načrta izpuščen


bunkerji se ve zakaj se rabjo ...
Tongue

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1