Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2083 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

IŠČEM MOJSTRE
22.10.2009 at 19:55:54
 
Zdravo

Pričel se je projekt kateri bo zahteval nekaj mosjtrov. Nekako bi prosil ce je kdo k je elektricar, elektricni tehnik ali dilomant, rokodelec strojnik ali ljudje kateri imajo opcijo struzenja in podobnih strok in poklicev kateri so prirpavljeni sodelovati pri projektu da nj se vpisejo sem spodi in povedokaj znajo. Pol ap se bom dogovoril ce bomo rabili usluge.

Zadeve bodo palcane kar se bo delalo in nekako raje dam delati nekomu an crno kot pa firmi in palcujem se drzavo.

Tako da gospod kateri sva s emnila da iamte struznbico ce toel berete povejte vem da ste tuki in da berete tole samo ne vem kako vamje ime k mam rpevec pdoatkov v glavi.

Projekt: hja imamo 3 projekte,... v prvem bo minimano dla medtem ko bo v drugem malo vec dela tretji ap bo zares potreboval celo skaldsice ker kosntrukcija katera bo sestavljana bo enromna.

Sedaj poteka fasa 1.o, tako da ce je kdo zainteresiran,.. nj napsie tuakj sotlos e bomo zmnili privat.
Diskretnost je zazeljena zaradi varnosti vseh udelezenih v podvigih. nadaljan anvodial bodo sledila, v kolikor bo projekt nadlejval bom obvescal tukaj in navajal potreben kose itd,... . Ozirma tema bo tekla da konrketnih receh z stalisc aizgradnje dimnzijoniranja in izdelave.

Vse zelje predlogi so zaeljeni.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #1 - 22.10.2009 at 20:01:18
 
Bakrena zica.

Iščem nekoga ki ve kje kupiti kvalitetno bakreno zico ozirma s ekomu vala doam bakrena zica.

Dimenzije bodo dodane naknadno.

Iščem nekoga ki zna zracunati transforamtor, predlogi in dizajn bo naknadno uskaljen z tehnicnimi specifikacijami aktere zahteva rojektni psopek koncenga rezultata.

Zaniam me ce iam kdo oscilator oziram ancrte zanj in moznosti nakupa vse potrebne mehaniazije in elektrinih delov zanj.

Iščem tulajve oziram drzaje za tuljave ki drzijo zice,.. eletricarji veste kaj msilim.

Iscem zico svocnikov,..... idej akej jo dobimo kaka specifikaicja.

Izscem ljudi ki posedujejo akumulator,... navaden 12 in podatek kje v slovniji se da kupiti svinjsko hude in veliek kondenzatorje,.. do 20.000 bi bilo skoraj dovbolj mogoce celo vec. Potreboval bi jih vsaj 12.

Potencijometri. ideje kej s ekupi

Merilec frekvence v zici

merilec voltov v zici brez da bi se zcie dotaknil

merielc aneprov v zici brez da bi se zcie dotaknil

Na razdaljo  recmo,..

Hvala za komentarje in ideje.

lp

p.s.: hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #2 - 22.10.2009 at 20:23:57
 
Včasih sem jaz elektronski materijal kupoval v Avstriji v Grazu. Je bilo veliko ceneje, kot pri nas.

Sicer pa na netu imaš kar nekaj trgovin z elektronskim materijalom.
Naročiš in ti pošljejo po pošti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #3 - 22.10.2009 at 20:45:42
 
Jaz imam 2 stružnice, vendar me sedaj ni doma po cele dneve, ker delam po 16 ur na dan - na terenu , in vse kaže da bom še nekaj časa tko zaposlen, ...  Sad

Če je še kdo drug, bi blo boljš' , ...

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #4 - 23.10.2009 at 11:57:56
 
jest sm strojni tehnik po izobrazbi - znam delat use
fax sm delu računalništvo, ampak elektrike ne vem
mam pa modele nabrane ki majo/znajo/vejo use kar rabiš

neki zadev boš mogu pač kupt ...

mam orodja velik, kar manjka s spiska pa lahko dobim

mi je fotr tehnolog u fabriki švasaparatov - vejo o tuljavah, bakru in šitu podobne vrste velik ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #5 - 25.10.2009 at 09:26:23
 
No, evo me nazaj. Te dni bom malo več prost, ...

Ja, R. S. , kaj boš pa počel z tem materijalom ?

Lahk' ti kaj pomagam.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #6 - 15.11.2009 at 14:05:17
 
Kake mojstre isces?
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: IŠČEM MOJSTRE
Reply #7 - 15.11.2009 at 15:18:34
 
radovedni soncek wrote on 22.10.2009 at 19:55:54:
Nekako bi prosil ce je kdo k je elektricar, elektricni tehnik ali dilomant, rokodelec strojnik ali ljudje kateri imajo opcijo struzenja in podobnih strok in poklicev kateri so prirpavljeni sodelovati pri projektu da nj se vpisejo sem spodi in povedokaj znajo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1