Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 10280 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zanimive WWW strani
Reply #15 - 20.05.2010 at 17:56:42
 
Zelo dobra ideja Igor, to bi lahko kar patentiral za vernike, ki bi potem to na veliko prakticirali in bili "varni" pred okoljskimi energetskim zlimi delovanji Grin

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zanimive WWW strani
Reply #16 - 20.05.2010 at 18:51:34
 
Etrex wrote on 20.05.2010 at 17:56:42:
Zelo dobra ideja Igor, to bi lahko kar patentiral za vernike, ki bi potem to na veliko prakticirali in bili "varni" pred okoljskimi energetskim zlimi delovanji Grin

L.p.

Ja, v Big Bang trgovini se že zanimajo za pogruntavščino. Jebe jih razmerje, debelena česnovega venca glede na velikost monitorja in trenutna cena česna na Kitajskem.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zanimive WWW strani
Reply #17 - 20.05.2010 at 19:10:12
 
Quote:
in trenutna cena česna na Kitajskem.

Mogoče pa bo Microsoft v svoje winse vdelal nov način zaščite..virtualni česen... Grin
Pa še ceneje je...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zanimive WWW strani
Reply #18 - 20.05.2010 at 20:38:13
 
Glede na to da so danes vedno vecji monitorji, bi to znalo predstavljati kar velik problem. Najboljse da se potem skonstruira cesnov venec kar za na buco, manj materjala pa se direktna zascita Cool

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10694

Gender: female
Re: Zanimive WWW strani
Reply #19 - 22.05.2010 at 02:03:52
 
Quote:
Mu predlagam, ker pravi, da smo duhovni vampirji, naj si da na monitor en venec česna. Pa se bo bolje počutil, predvsem varno.

Lp,Igor



moraš gledat true blood ajgor. boš tam zvedel česa vampirji ne marajo. recimo česen, jim ne povzroča nobene panike.  Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zanimive WWW strani
Reply #20 - 22.05.2010 at 10:21:42
 
Kdo pa še verjame v neke vampirje? Saj takorekoč drug drugemu ''pijemo kri'' vsakodnevno. Smiley SmileyPotem smo mi sami tisti vampirji?? Wink Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Zanimive WWW strani
Reply #21 - 22.05.2010 at 11:04:47
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 10:21:42:
Kdo pa še verjame v neke vampirje? Saj takorekoč drug drugemu ''pijemo kri'' vsakodnevno. Smiley SmileyPotem smo mi sami tisti vampirji?? Wink Smiley


Pri tebi me v osnovi moti to da skoz kozlaš na druge ....
Že na tem križišču si peljal skoz rdečo!!!

Jaz sem se tukaj samo pojavil in napisal nekaj pa si vse pokozlal. Ti si prvi prismrdel in ne jaz!!!

vidim pa, da ti je tvoja lastna slika v ogledalu ki sem ti jo vrnil zelooooo všeč in da se sam s sabo zelo rad ukvarjaš! Sranje se pač lepi na sranje i še bolj smrdi ..... glavno, da je hrana tvojim EM, a ne??

Who cares 4 that?? yust you are there bebe

vidim tudi, da imaš probleme pri odpiranju ogledala.... ogledalo ima rob, mejo in vrata ampak  kaj, ko ti ogledalo vidiš samo kot ogledalo ..... lol ubožček
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zanimive WWW strani
Reply #22 - 22.05.2010 at 11:30:07
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 11:04:47:
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 10:21:42:
Kdo pa še verjame v neke vampirje? Saj takorekoč drug drugemu ''pijemo kri'' vsakodnevno. Smiley SmileyPotem smo mi sami tisti vampirji?? Wink Smiley


Pri tebi me v osnovi moti to da skoz kozlaš na druge ....
Že na tem križišču si peljal skoz rdečo!!!

Jaz sem se tukaj samo pojavil in napisal nekaj pa si vse pokozlal. Ti si prvi prismrdel in ne jaz!!!

vidim pa, da ti je tvoja lastna slika v ogledalu ki sem ti jo vrnil zelooooo všeč in da se sam s sabo zelo rad ukvarjaš! Sranje se pač lepi na sranje i še bolj smrdi ..... glavno, da je hrana tvojim EM, a ne??

Who cares 4 that?? yust you are there bebe

vidim tudi, da imaš probleme pri odpiranju ogledala.... ogledalo ima rob, mejo in vrata ampak  kaj, ko ti ogledalo vidiš samo kot ogledalo ..... lol ubožček

Dragi brat dreammer, želim ti mir v svojem srcu. Dokazovanje pred javnostjo, kdo je boljši in kdo je slabši, kdo je pvi začel in kdo zadnji, nima smisla, saj kdo že ima malo ali je vsaj na začetku duhovne kulture, bo znal razsoditi, kdo ima prav.

Zatorej umirimo se in distancirajmo od od osebnih zadev, saj tisti, ki so še na niski stopnji duhovne zrelosti, vedno pluvajo po vsem, kar ni njihovega. Rajši se poglobimo v zorenje našega duhovnega napredka in do bližnjega. Če pa vstrajamo in neskončno na zunaj dokazujemo, da imamo vedno mi prav, pa s takim početjem nazadujemo v duhovnm zorenju in se približujemo stopnji živalske duhovnosti, ali pa še nižje.

Povej rajši kaj žlahtnega, ki bo obrodilo sadove in ne neguj divjaka, ki nikoli ne rodi sadov. Zato z besedo na dan, ne oziraje se na provokacije, ki jih nekateri znajo zelo dobro postavljati. Zavedaj se, da te provokacije so mrtve, dokler jih ne začnemo objemati in šele takrat zaživijo, nam pa kradejo življenje, da se lahko nahranijo in obstajajo.

Če pa jih pustiš pri miru, pa ostanejo mrtve brez življenja in odpadejo same po sebi. Ukvarjajmo se raje z življenjem in ne z mrtvo smrtjo, zato moramo smrti vliti življenja po drugačni poti, in ne po poti, kakoršni bi si smrt hotela polastiti življenja. Takrat bomo lahko mrtvega oživili, ne pa da dopustimo, da nam smrt krade življenje in na koncu propademo skupaj z smrtjo.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Zanimive WWW strani
Reply #23 - 22.05.2010 at 11:56:28
 
M.L. wrote on 22.05.2010 at 11:30:07:
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 11:04:47:
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 10:21:42:
Kdo pa še verjame v neke vampirje? Saj takorekoč drug drugemu ''pijemo kri'' vsakodnevno. Smiley SmileyPotem smo mi sami tisti vampirji?? Wink Smiley


Pri tebi me v osnovi moti to da skoz kozlaš na druge ....
Že na tem križišču si peljal skoz rdečo!!!

Jaz sem se tukaj samo pojavil in napisal nekaj pa si vse pokozlal. Ti si prvi prismrdel in ne jaz!!!

vidim pa, da ti je tvoja lastna slika v ogledalu ki sem ti jo vrnil zelooooo všeč in da se sam s sabo zelo rad ukvarjaš! Sranje se pač lepi na sranje i še bolj smrdi ..... glavno, da je hrana tvojim EM, a ne??

Who cares 4 that?? yust you are there bebe

vidim tudi, da imaš probleme pri odpiranju ogledala.... ogledalo ima rob, mejo in vrata ampak  kaj, ko ti ogledalo vidiš samo kot ogledalo ..... lol ubožček

Dragi brat dreammer, želim ti mir v svojem srcu. Dokazovanje pred javnostjo, kdo je boljši in kdo je slabši, kdo je pvi začel in kdo zadnji, nima smisla, saj kdo že ima malo ali je vsaj na začetku duhovne kulture, bo znal razsoditi, kdo ima prav.

Zatorej umirimo se in distancirajmo od od osebnih zadev, saj tisti, ki so še na niski stopnji duhovne zrelosti, vedno pluvajo po vsem, kar ni njihovega. Rajši se poglobimo v zorenje našega duhovnega napredka in do bližnjega. Če pa vstrajamo in neskončno na zunaj dokazujemo, da imamo vedno mi prav, pa s takim početjem nazadujemo v duhovnm zorenju in se približujemo stopnji živalske duhovnosti, ali pa še nižje.

Povej rajši kaj žlahtnega, ki bo obrodilo sadove in ne neguj divjaka, ki nikoli ne rodi sadov. Zato z besedo na dan, ne oziraje se na provokacije, ki jih nekateri znajo zelo dobro postavljati. Zavedaj se, da te provokacije so mrtve, dokler jih ne začnemo objemati in šele takrat zaživijo, nam pa kradejo življenje, da se lahko nahranijo in obstajajo.

Če pa jih pustiš pri miru, pa ostanejo mrtve brez življenja in odpadejo same po sebi. Ukvarjajmo se raje z življenjem in ne z mrtvo smrtjo, zato moramo smrti vliti življenja po drugačni poti, in ne po poti, kakoršni bi si smrt hotela polastiti življenja. Takrat bomo lahko mrtvega oživili, ne pa da dopustimo, da nam smrt krade življenje in na koncu propademo skupaj z smrtjo.

No pa lep pozdrav.



Lojzek ti je všeč tale opis in to, kar si tukaj začel ti prvi??

Ne misli da so vsi ljudje glupi tukaj in da si vse uspel podjarmiti v svojo bolno godljo.

Tebi se imam zahvaliti kot sem že napisal, da si me porinil v tole sranje ki si ga napisal meni že v prvem postingu in potem v vseh naslednjih.

Res je, da s tem mečeš slabo luč in sranje na vse druge in da mnogi nimajo poguma, da bi pomolili skozi luknjo v kateri se skrivajo zaradi ran ki si jih že zadal drugim ali njim.

Zaradi tega sem se obrnil na admina ampak kot sem ugotovil na osnovi njegovih besed: ti ne boš banovan, njemu je všeč tale javna klavnica in brezmejna svoboda ki si jo tukaj jemlje nekaj vročekrvnih posameznikov (pardon: v osnovi mrzlokrvnih reptilijancev z Lojzom na čelu gnezda vročekrvni so postali prav zato kar je opisala tukaj ML ker smo jih tako fajn nahranili s svojim mesom in toplo krvjo).

Žal mi je - tole lne bo obrodilo dobrega sadu, seme je padlo v kri in gnojnico in je še vedno tam, ML. Ampak hvala za vzpodbuden impulz. Žal je prepozen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zanimive WWW strani
Reply #24 - 22.05.2010 at 13:36:01
 
Sanjavi, sedaj si že dolgočasen s tem svojim večnim problemom ne-samozavestnosti. Vse bolj se kažeš v luči navadnega bumbarja in mentalne lenobe, iskajoč spoštovanja in tople besede. Praviš, da smo na forumu sami krvosesi in neki reptili, sebe pa prikazuješ kot užaljenega otročaja. Pripopal si nekaj brezveznih linkov (jih potem zbrisal) in sedaj izkazuješ svoje želje vsem ostalim. Imaš rubriko; Svetovalnica in tam lahko izustiš svoje želje, sigurno boš dobil kakšen nasvet, ki ti bo pomagal. Prav tako se ti bodo-mo posvetili v rubriki- Razlaga sanj.
Tvoje grožnje so izkaz strahopetnosti in s tem ko boš napisal kaj te resnično muči, boš to strahopetnost začel sprejemati in s tem premagovati.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zanimive WWW strani
Reply #25 - 22.05.2010 at 14:07:27
 
Dreammer

Ti bom povedal kdaj kakšno pravljico za klahko noč. Nekoč sta bila dva pastirja enemu je bilo ime Sanjavi drugi je bil pa Mali lulček. Oba sta bila pastirja z napako . Prvi je bil Butelj drugi pa Licemer itd...Oba sta sanjala o svoji nebeško zemeljski čredi in pri tem pela žalostne pesmice. Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zanimive WWW strani
Reply #26 - 22.05.2010 at 14:46:25
 
Dreammer wrote on 20.05.2010 at 14:37:08:
vsem: vezi s forumom sem pretrgal.
Hitro se je pokazalo, kje delujejo frekvence foruma. Mala intervencija in stvar je razpucana.

Pa tudi na vidiku ste bili: frekvenco postingov so ocenili. Oznaka: duhovni vampirizem.

Odgovora ne bo. Tukaj ne.

To sem še povedal in offff


Kdaj je bilo to napisano sanjava muhca??
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Zanimive WWW strani
Reply #27 - 22.05.2010 at 15:41:31
 
Me zelo veseli da sem vam tako super všeč!!

Le kdo je kaj koga naplahtal  hahahahhhh tepčki butasti  hohohohohhohhh   lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zanimive WWW strani
Reply #28 - 22.05.2010 at 16:33:13
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 15:41:31:
Me zelo veseli da sem vam tako super všeč!!
i
Le kdo je kaj koga naplahtal  hahahahhhh tepčki butasti  hohohohohhohhh   lol


Od kdaj se pa vikaš? Ho ho Smo ti že povedal,da si reinkarniran v muho.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Zanimive WWW strani
Reply #29 - 22.05.2010 at 16:48:05
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 16:33:13:
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 15:41:31:
Me zelo veseli da sem vam tako super všeč!!
i
Le kdo je kaj koga naplahtal  hahahahhhh tepčki butasti  hohohohohhohhh   lol


Od kdaj se pa vikaš? Ho ho Smo ti že povedal,da si reinkarniran v muho.


od kdaj pa tvoji degradirani možgani oz to kar ti je od tvojih darovalcev dinozavrov ostalo od njih sploh poznajo muho?? aha, ja itak stvar je v tem, da si močno želiš muh na krožniku in sedaj jih še ni in se ti od podhranjenosti že blede ..... reptilijanci pač radi jeste muhe ampak zbudil si se prehitro muh še ni   lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3