Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 38955 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magnetni motor
Reply #60 - 23.02.2012 at 18:51:04
 
balincek wrote on 23.02.2012 at 17:01:51:
Alojz, vi ste še zelo vitalen za svoja leta. Ko sva bila z Željkotom nazadnje pri vas, ste bil kot rožca.  Smiley   Jaz kar nekako slutim, da vam bo uspelo.


Balinček

Če si bil pri meni z Željkotom potem si sigurno pravi,ker Željko je! Nekaj časa nazaj sva se slišala z njim.Toliko sem v tem,da nimam niti časa,da bi dovolil ljudem do sebe.Pa še miljijon stvari je,ki so tekoče.Pa saj sam veš kako gre to v življenju.Hvala za dobre misli,se pa res trudim ,to mi ni težko priznati.Nekako bomo probali rešiti v dokončno verzijo,da shodi zadeva.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #61 - 23.02.2012 at 19:43:18
 
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 18:47:11:
Bošty

Nič nimam proti ML moti me ta dogmatizem.Preveč se oslanja na RKc dogme.Ne dovoli drugačnega videnja. On vidi duhovnost kot Orwelovsko državo.Ne moremo vsi enako misliti.Si predtavljaš svet kjer vsi enako delujejo kot roboti.Pri njemu ne vidim prožnosti duha-svobodomislnosti.


Hmmm, tudi jaz sem se to spraševal, pred veliko leti, ... kako bi to zgledalo, ... vsi enaki , ...

Vendar , če potem pomislim, da bi vsi delovali iz Ljubezni, potem tu ni govora o nikakršni robotskosti , temveč le o Življenju .

Tako sem jaz potem to videl dognano . Kaj ti meniš na to ?

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magnetni motor
Reply #62 - 23.02.2012 at 20:53:32
 
Boštyxz wrote on 23.02.2012 at 19:43:18:
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 18:47:11:
Bošty

Nič nimam proti ML moti me ta dogmatizem.Preveč se oslanja na RKc dogme.Ne dovoli drugačnega videnja. On vidi duhovnost kot Orwelovsko državo.Ne moremo vsi enako misliti.Si predtavljaš svet kjer vsi enako delujejo kot roboti.Pri njemu ne vidim prožnosti duha-svobodomislnosti.


Hmmm, tudi jaz sem se to spraševal, pred veliko leti, ... kako bi to zgledalo, ... vsi enaki , ...

Vendar , če potem pomislim, da bi vsi delovali iz Ljubezni, potem tu ni govora o nikakršni robotskosti , temveč le o Življenju .

Bošty ---strpnost med različnmi značaji.Je to ljubezen,ali ni?
Tako sem jaz potem to videl dognano . Kaj ti meniš na to ?

Lp + #

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: magnetni motor
Reply #63 - 24.02.2012 at 11:33:58
 
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 12:56:05:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:21:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.02.2012 at 17:45:32:
Hrabri mišek wrote on 19.02.2012 at 14:19:27:
ko naredite zadevo sem jest prvi v vrsti


Hrabri Mišek

Moram te razočarati, kot sem sam.Še bomo morali delati,da ga naredimo.SEdaj smo zadevo razdelili na dve vertikalni osi in ni ostanka energije.V bistvu rotira zadeva v valovih-enostavno pospeši ustavlja-pospeši in se po 10 krožnih rotacijah samodejno ustavi. No pokazala se je neka rešitev.NI pa nič 100%. DELAMO NAPREJ.Časa ni veliko -to je res!


Razočaranju še ni videti konca in tudi nikoli ne bo. Prej bo voda samodejno navkreber tekla, kot pa se vrtel tvoj motor sam od sebe.
Pa ne me zopet narobe razumeti, da ti ne privoščim, samo povem ti.

Pa lep pozdrav.


ML

Daj mi potem ti rešitev! Jaz te nič ne razumem narobe. Ti samo misliš,da si lahko sodnik. Pregledal sem dosti forumov-večina ljudi misli,da je magnetizem rešitev. Skeptikov je zelo malo.Ti si med njimi.Sam sem posvetil 20 let svojega življenja tej zadevi in ga bom še kolikor bo v moji moči.


Takšen motor, ki ga ti delaš, lahko dela prav vsak in potem na dolgo in široko govori in pametuje o tem in onem; je že čisto blizu..., še malo pa bo...., samo tole še potem pa zalaufamo...,ne gre še, tole še moram popraviti, potem pa bo...., že greeeeee, samo nujno potrebnih strojnih elementov ni za dobiti na trgu, tole še uredimo pa bo..., in še in še razno podobnega vlečenja ljudi za nos, in vse zaradi osebne publicitete, ki je zelo potrebna za pridobivanje naivnih oboževalcev in sledilcev tvojega znanstveno dokazanega Prometejevega darila.

Jaz bi ti že podal rešitev, ča bi ga ti lahko dojel in sem ti ga že tudi večkrat podal, vendar ti si še za enkrat preveč slaboviden in nesposoben tega uvida. Če boš kdaj spregledal, boš zagledal tudi rešitev za tvoj motor.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magnetni motor
Reply #64 - 24.02.2012 at 12:31:42
 
M.L. wrote on 24.02.2012 at 11:33:58:
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 12:56:05:
M.L. wrote on 22.02.2012 at 18:21:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.02.2012 at 17:45:32:
Hrabri mišek wrote on 19.02.2012 at 14:19:27:
ko naredite zadevo sem jest prvi v vrsti


Hrabri Mišek

Moram te razočarati, kot sem sam.Še bomo morali delati,da ga naredimo.SEdaj smo zadevo razdelili na dve vertikalni osi in ni ostanka energije.V bistvu rotira zadeva v valovih-enostavno pospeši ustavlja-pospeši in se po 10 krožnih rotacijah samodejno ustavi. No pokazala se je neka rešitev.NI pa nič 100%. DELAMO NAPREJ.Časa ni veliko -to je res!


Razočaranju še ni videti konca in tudi nikoli ne bo. Prej bo voda samodejno navkreber tekla, kot pa se vrtel tvoj motor sam od sebe.
Pa ne me zopet narobe razumeti, da ti ne privoščim, samo povem ti.

Pa lep pozdrav.


ML

Daj mi potem ti rešitev! Jaz te nič ne razumem narobe. Ti samo misliš,da si lahko sodnik. Pregledal sem dosti forumov-večina ljudi misli,da je magnetizem rešitev. Skeptikov je zelo malo.Ti si med njimi.Sam sem posvetil 20 let svojega življenja tej zadevi in ga bom še kolikor bo v moji moči.


Takšen motor, ki ga ti delaš, lahko dela prav vsak in potem na dolgo in široko govori in pametuje o tem in onem; je že čisto blizu..., še malo pa bo...., samo tole še potem pa zalaufamo...,ne gre še, tole še moram popraviti, potem pa bo...., že greeeeee, samo nujno potrebnih strojnih elementov ni za dobiti na trgu, tole še uredimo pa bo..., in še in še razno podobnega vlečenja ljudi za nos, in vse zaradi osebne publicitete, ki je zelo potrebna za pridobivanje naivnih oboževalcev in sledilcev tvojega znanstveno dokazanega Prometejevega darila.

Jaz bi ti že podal rešitev, ča bi ga ti lahko dojel in sem ti ga že tudi večkrat podal, vendar ti si še za enkrat preveč slaboviden in nesposoben tega uvida. Če boš kdaj spregledal, boš zagledal tudi rešitev za tvoj motor.

Pa lep pozdrav.


ML ti si en navaden zahojenc iz RKC vrst.Ampak čist tapravi parazit RKC. Ti boš podajal rešitve, potem ga pa samj butelj egoističen naredi za dobrobit človeštva! Kretenoid nisi vredn besed.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #65 - 24.02.2012 at 15:06:16
 
M.L.

Moral bos dojet kaj pocnes, da potem nate letijo taksne besede. In potem joces in se kdo, da zakaj tako ostro do M.l.ja, saj vendar on pise modre stavke.

Iza tvojih navidezno lepih postov, prikrito in hinavsko delujes in potem celo mislis da je Alojz slab clovek, ker ga poznam osebno ti povem da je zeloo dober clovek in ravno zato sovrazi tvoje pokvarjeno licemerstvo. Proti temu licemerstvu se je treba boriti.

Pa to ne pomeni ne sprejemanje drugih, pomeni samo nesprejemanje licemerstva in hinavscine ki je trenutno gonilo sveta, ki ga goni v propad.

Razume to je isto kot bi ti prisel iza hrbta in te udaril, samo zato ker ne bi upal postenega dvoboja. Kaj je bolj bolece in bolj pokvarjeno sam ves.

M.L. to je izrabljeno in najbolj podlo delovanje, zato se ne cudi zakaj si RKC fanatik, ker pac delujes kot oni.

Te tvoje resitve noben ne potrebuje, ker to ni nobena resitev!
Ljudje ze od vedno verjamejo v bogove in jim posvecajo, cele dneve v neki veri in igranju ljubezni. In koliko je svet boljsi? Koliko je upravljalec ki lahko vse upravlja, upravljal na bolje?
Vse je (in se bolj leti) v k....

Vse to sranje, na katerega si se tudi ti zalepil kot muha na drek, ni prislo iz nebes, prislo je od cloveka ki je tuhtal, kar vedno tuhta mali vrh civilizacijske piramide, kako jo v popolnosti podjarmiti. Seveda ljubi svojega boga in bliznje, niti slucajno ne deluj izven dolocenega okvirja ker je prepovedano, bog vse vidi. Ceprav si beden in je vse okrog tebe bedno, ti bo bog to poplacal v prihodnosti v nebesih.

Nenazadnje ima civilizacijski vrh, s tem vrhunski pripomocek za spiranje narodov med seboj, ker vojna je za njih najvecji biznis.

M.l. vse kar ti ves in castis, je pravzaprav proizvod najvecjega cloveskega obsesizma cistega egoizma, .

Ce bi ti bog napisal sporocilo, bi bilo le eno in se glasi: Jaz sem vam dal moznost delovanja, razumevanja in s tem prihoda do resitve, a vi Bedaki to zapravljate da malikujete mene. Jaz sam sem tako veličasten, vseobzesez in vseprisoten da tega seveda ne rabim.

To je edina stvar ki jo "bog sporoca", no vecina je to ze spoznala, le kako da ti se nisi? Cudi me da se tisti mali procent ljudi se ni spoznal malega farizeja v tebi. Dvigni ze to zarjavelo, zahojeno RKC sidro in bodi malo bolj fleksibilen.

Vzemi vse to kot dobronamerno, ker ti zelim le najboljse kot vsem, ker verjemi drugace se ne bi tukaj trudil s tabo Smiley
Back to top
« Last Edit: 24.02.2012 at 16:27:40 by Etrex »  

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: magnetni motor
Reply #66 - 24.02.2012 at 17:56:48
 
[quote author=Etrex link=1295603218/65#65 date=1330092376]
Quote:
M.L.

Moral bos dojet kaj pocnes, da potem nate letijo taksne besede. In potem joces in se kdo, da zakaj tako ostro do M.l.ja, saj vendar on pise modre stavke.

Lepo je da si tudi ti opazil sprevrženost in žaljivost dolčenih besed, ki so vse prej kot potrebne. Glej, jaz se nikomur ne pritožujem glede žaljenja in me tudi ne prizadane, prizadane me pa temna notranjost tistega, ki jo pokaže in obelodani s takšnim izražanjem.
Quote:
Iza tvojih navidezno lepih postov, prikrito in hinavsko delujes in potem celo mislis da je Alojz slab clovek, ker ga poznam osebno ti povem da je zeloo dober clovek in ravno zato sovrazno obratno sovrazi licemerje kot si ti.

To je isto kot bi ti prisel iza hrbta in te udaril, samo zato ker ne bi upal postenega dvoboja. Kaj je bolj bolece in bolj pokvarjeno sam ves.

M.L. to je izrabljeno in najbolj podlo delovanje, zato se ne cudi zakaj si RKC fanatik, ker pac delujes kot oni.


Glej, kakeršen je človek sam, le samo toliko lahko ocenjuje drugega. Kdor nikomur ne zaupa, nikomur ne verjame, se boji svoje lastne sence in nikomur ne daje ljubezni; takšen človek v vsakem drugem človeku vidi hinavca, lažnivca, zahrbtnega strahopetca in velikega egoista. Njegovo samoljublje mu preprečuje, da bi spoznal prepotrebne lastnosti zaupanja, verjetja in ljubezni. Ti ljudje so v svoji notranjosti resnične sirote, ki se nezavedaje šopirijo in si na veliko lastijo vse kar si lahko prigrabijo.

Jaz nisem nikoli rekel, da je Alojz slab človek, ampak pravim, da je s tabo vred en velik siromak v svoji notranjosti. Sicer pa ne razumem, kako bi lahko bil nekdo takooo zelo dooober človek, če pa lahko nekaj tako zelo sovraži. Oprosti Etrex, to preprosto ne gra skupaj.

Quote:
Te tvoje resitve noben ne potrebuje, ker to ni nobena resitev!
Ljudje ze od vedno verjamejo v bogove in jim posvecajo, cele dneve v neki veri in igranju ljubezni. In koliko je svet boljsi? Koliko je upravljalec ki lahko vse upravlja, upravljal na bolje?
Vse je (in se bolj leti) v k....


Če bi ljudje spoštovali Božjo postavo, bi bil svet neizmerno boljši, ker jo pa ne, je pač tako kot je. Bog noče, da se časti njega, ampak človek človeka mora spoštovati in se posvečati drug drugemu z dobrimi deli in plemenitimi dejanji, le to je Bogu edino všečno čaščenje, če lahko to razumeš. Bog ne upravlja s svetom ampak ljudje. Kot sem že rekel, če bi ljudje ravnali in spoštovali Božje zapovedi, potem bi bilo lepo na tem svetu, ker pa so se obrnili stran od pravega Boga in začeli častiti lažnega boga z neskončnimi praznimi mrtvimi molitvami, obrednimi ceramonijami in čaščenjem lesenih in kamnitih malikov; pozabili pa so na sočloveka in na živo vero, katera leži v dobrih delih in plemenitih dejanjih do svojega bližnjega, zato svet postaja vedno slabši in okrutnejši.

Quote:
Vse to sranje, na katerega si se tudi ti zalepil kot muha na drek, ni prislo iz nebes, prislo je od cloveka ki je tuhtal, kar vedno tuhta mali vrh civilizacijske piramide, kako jo v popolnosti podjarmiti. Seveda ljubi svojega boga in bliznje, niti slucajno ne deluj izven dolocenega okvirja ker je prepovedano, bog vse vidi. Ceprav si beden in je vse okrog tebe bedno, ti bo bog to poplacal v prihodnosti v nebesih.

Treba je znati ločiti kaj je iz nebes in ka je od tega sveta, v tem pa leži vso bistvo človekovega duhovnega razvoja. Takole gre tisti Božji rek; kdor more naj razume. Tu zemsko je lahko na videz zelo podobno nebeškemu, pa vendarle ni, zavede pa lahko vsakega, ki ni dovolj pozoren.

Quote:
M.l. vse kar ti ves in castis, je pravzaprav proizvod najvecjega cloveskega obsesizma cistega egoizma, .

Če je izkazana ljubezen in spoštovanje do sočloveka, to kar praviš, potem imaš prav.

Quote:
Ce bi ti bog napisal sporocilo, bi bilo le eno in se glasi: Jaz sem vam dal moznost delovanja, razumevanja in s tem prihoda do resitve, a vi Bedaki to zapravljate da malikujete mene. Jaz sam sem tako veličasten, vseobzesez in vseprisoten da tega seveda ne rabim.

Res je, takšno je Njegovo sporočilo.

Quote:
To je edina stvar ki jo "bog sporoca", no vecina je to ze spoznala, le kako da ti se nisi? Cudi me da se tisti mali procent ljudi se ni spoznal malega farizeja v tebi. Dvigni ze to zarjavelo, zahojeno RKC sidro in bodi malo bolj fleksibilen.


Glej, jaz se tega sporočila držim, ki pa ni edino pomembno, kakor ti trdiš. Že prej sem omenil, da je lažni bog lahko na las podoben pravemu Bogu, zato je treba biti zelo previden, da nas lažni ne zavede in s tem ostajamo v dobrem prepričanju.

Quote:
Vzemi vse to kot dobronamerno, ker ti zelim le najboljse kot vsem, ker verjemi drugace se ne bi tukaj trudil s tabo Smiley


Jaz vedno vse vzamem dobronamerno, ker tako tudi sam delam, in nikoli ne pomislim, da bi mi kdo hotel kaj žalega ali pa škodovati, za vsakega sem odprta knjiga in v svoji notranjosti ne skrivam ničesar, kar sočlovek in bližnji ne bi smel poznati. Moj meč in moja moč je v resnici, ki jo nosim v sebi in pred katero se mora skriti in ubežati vsaka laž, in vsaka laž je z resnico premagana. Zakaj bi se torej bal odptrega dvoboja, kot mi zgoraj očitaš, če je pa resnica za vsako laž nepremagljiva. Resnica se pa ne bori proti resnici, ampak se združuje.

Hvala ti za dobronamerne želje in tvoj trud.

Pa lep pozdrav.

Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magnetni motor
Reply #67 - 24.02.2012 at 20:49:00
 
ML

Ti si v resnici katoliški laični duhovnik po duši zadrt sam v sebi v neko dogmo,ki nima nobene realne veze z življenjem.Resnica,ki jo bo vsak opazil v komunikaciji s teboj. NI bedaka na tem sveti,ki te ne spregleda,da si po duši RKC fanatik.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #68 - 24.02.2012 at 23:18:46
 
Glejga Alojzija, glej, ... ma, tako na "hitrokratko" pa to zopet ne gre.

Ma, kako ne vidita obaskupaj !!! ??? !!!

Če nekdo razkriva napake nekoga, kako je razkrivajoči potem lahko fanatik razkrinkanega ????? !!!!! ?????

In, v tem primeru, ko M.L. razkriva napake rkc-bande , medtem vama podobni še vedno ne vidite , da dela isto kot jaz .

Še celo lepo vama je napisal : napačna vera , torej ceremonialna vera , kakršno imajo v rkc ne pelje nikamor drugam kot L E v propad .

No, čakajta, vama bom rajši citiral :

Torej :

M.L. wrote :

ker pa so se obrnili stran od pravega Boga in začeli častiti lažnega boga z neskončnimi praznimi mrtvimi molitvami, obrednimi ceramonijami in čaščenjem lesenih in kamnitih malikov; pozabili pa so na sočloveka in na živo vero, katera leži v dobrih delih in plemenitih dejanjih do svojega bližnjega, zato svet postaja vedno slabši in okrutnejši.

No, pa razmišljajta zdaj vsaj malo, maaaaaaalo globlje , če se vama da .

Hvala .

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #69 - 25.02.2012 at 21:21:16
 
Pravis da ceremonialna rkc vera ne pelje nikamor, pa saj ti imas molitve, ki so ceremonija, vidva ne razumeta da vse to izhaja tocno od tam kar zanikata.

Kot tudi bog, ni pravega in nepravega boga, boga kot taksnega sploh ni, ker je produkt vere, kot tudi nobena vera ni prava, pravo in uporabno je lahko samo vedenje.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: magnetni motor
Reply #70 - 25.02.2012 at 21:42:59
 
Ja, vedenje to razlaga že vedanta. Pravo in uporabno praviš, da je dovolj, učinkovitost. Kaj pa lepota?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #71 - 25.02.2012 at 23:17:11
 
Hja, lepota je stvar osebne preference, nekdo prvo gleda na uporabnost pol na lepoto, drugi obratno, tretjega briga za vedenje in uporabnost, tudi ce je cista iluzija samo da je lepo. Spet nekomu bo nekaj lepo drugemu ne bo, ali pa celo isti osebi postane nekaj lepo kar mu je bilo nekoc grdo. Lahko tudi vidis lepoto kjer si sel 1000x mimo pa nisi videl nicesar, baje je nekdo ravno zaradi tega dozivel misticno razsvetljenje Smiley

Ce recemo da je mavrcica skrivnostna bozanska kreacija in da je saturn prekrasen moder planet z letecimi kravami, koder lije med in mleko.

To se cisto lepo slisi, lepse kot je resnica.

Tako da mislim da lepota nima veliko skupnega z vedenjem, ko nekaj ves se sprijaznes s tem, al je lepo ali ni lepo, je taksno kot je.

Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #72 - 26.02.2012 at 08:33:37
 
Etrex wrote on 25.02.2012 at 21:21:16:
Pravis da ceremonialna rkc vera ne pelje nikamor, pa saj ti imas molitve, ki so ceremonija, vidva ne razumeta da vse to izhaja tocno od tam kar zanikata.

Kot tudi bog, ni pravega in nepravega boga, boga kot taksnega sploh ni, ker je produkt vere, kot tudi nobena vera ni prava, pravo in uporabno je lahko samo vedenje.


Ja, Natanko Tako : ceremonialna vera ne pelje nikamor razen v propad .

In, velika razlika je med ceremonialno vero, ter med aktivno-dejavno Vero .

V ceremonialno vero je zabredla rkc, medtem , ko se jaz, M.L., in podobni trudimo v dejavni Veri .

In, kot vidim, te razlike tudi ti še ne razumeš. Tako kot tudi Globljega Vedenja o Stvarniku-Bogu še ne .

Zato pa potem mečeš vse v isti koš, ker ne ločiš Bistvenega .

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: magnetni motor
Reply #73 - 26.02.2012 at 10:35:09
 
ML
Quote:
Glej, kakeršen je človek sam, le samo toliko lahko ocenjuje drugega. Kdor nikomur ne zaupa, nikomur ne verjame, se boji svoje lastne sence in nikomur ne daje ljubezni; takšen človek v vsakem drugem človeku vidi hinavca, lažnivca, zahrbtnega strahopetca in velikega egoista. Njegovo samoljublje mu preprečuje, da bi spoznal prepotrebne lastnosti zaupanja, verjetja in ljubezni. Ti ljudje so v svoji notranjosti resnične sirote, ki se nezavedaje šopirijo in si na veliko lastijo vse kar si lahko prigrabijo.

To je res. Drugi so naše ogledalo.
In ni toliko problem v tem, da ne bi poznali resnice, ampak je velikokrat nočemo videti, ker se odeva tisto,  česar pri sebi ne maramo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: magnetni motor
Reply #74 - 26.02.2012 at 13:05:03
 
Robi wrote on 26.02.2012 at 10:35:09:
ML
Quote:
Glej, kakeršen je človek sam, le samo toliko lahko ocenjuje drugega. Kdor nikomur ne zaupa, nikomur ne verjame, se boji svoje lastne sence in nikomur ne daje ljubezni; takšen človek v vsakem drugem človeku vidi hinavca, lažnivca, zahrbtnega strahopetca in velikega egoista. Njegovo samoljublje mu preprečuje, da bi spoznal prepotrebne lastnosti zaupanja, verjetja in ljubezni. Ti ljudje so v svoji notranjosti resnične sirote, ki se nezavedaje šopirijo in si na veliko lastijo vse kar si lahko prigrabijo.

To je res. Drugi so naše ogledalo.
In ni toliko problem v tem, da ne bi poznali resnice, ampak je velikokrat nočemo videti, ker se odeva tisto,  česar pri sebi ne maramo.


Robi

Odgovori na tole: Si siguren,da so drugi naše pravo ogledalo?? Meni drugi niso nikoli bili in nikoli ne bodo moje ogledalo. Če ti ne delaš drugim ,kar ne želiš,da delajo tebi- so vsa ogledala v tebi samem. ML se prevećkrat postavlja v vlogo neke duhovne avtoritete v resnici pa na duhovni poti ni prerasel lastnih  otroških usranih hlač. To je resnica.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8